Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maski do włosów Kemon

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 18:21    Temat postu: Maski do włosów Kemon Odpowiedz z cytatem

Chcę kupić jakąś naprawdę dobrą maskę do włosów, która je nawilży i odżywi. Tutaj https://www.gobli.pl/kemon-c4385 jest tego tak dużo, że nie wiem na co się zdecydować. Kilka lat temu chodziłam do salonu, gdzie były stosowane te kosmetyki. Moje włosy wyglądały zawsze genialnie. Później jednak zlikwidowali salon, a ja próbowałam innych produktów, ale bez powodzenia. Teraz chcę do nich wrócić. Widzę, że powstały nowe serie i nie wiem na jaką linię się nastawić. Pomoże ktoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 21, 2018 18:21    Temat postu:

Powrót do góry
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, kosmetyki do włosów tej marki są naprawdę genialne! Używam ich od dłuższego czasu. Widzę, że w tym sklepie są tańsze niż na alle.. Sprawdź sobie linię ACTYVA Disciplina . Poczytaj sobie o niej. Dla mnie super sprawa! Włosy naprawdę wyglądają świetnie.
Powrót do góry
witka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że sama maska nie da 100% rezultatów. Trzeba bowiem kompleksowo zadbać o włosy.Tylko w ten sposób można zadbać o siebie. Włosy, to nasza wizytówka. Co do sklepu, to też robię zakupy na Gobli.pl Smile Mają dobre ceny.
Powrót do góry
matkapolka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz osłabione włosy , to polecam serię ACTYVA Nuova Fibra . Z tego co widzę, to tej stronie możesz kupić maskę, krem i szampon. Fakt, zgadzam się z @witka, trzeba mądrze dbać o włosy i zdecydować się na zakup wszystkich produktów.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używałaś ten zestaw? Po jakim czasie zauważyłaś różnicę? Oglądałam tą serię. Widzę, że to jakaś nowość na gobli.pl . Chcę kupić coś sprawdzonego, co faktycznie działa i nie trzeba czekać na efekty kilka miesięcy, a max kilka tygodni. Wiem, że słońce niszczy włosy i nie chcę, żeby było jeszcze gorzej. W lipcu jadę na urlop i chcę wyglądać IDEALNIE !
Powrót do góry
witka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ACTYVA Nutrizione ? Ta seria jest do przesuszonych włosów. Miał ktoś , któryś produkt? Tak się nakręciłam, że chyba sobie zamówię maskę i szampon do ekstremalnie suchych włosów. To też jakaś nowość. Jak wypróbuję, to napiszę co i jak Smile
Powrót do góry
matkapolka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie. Szczerze mówiąc zastanawiałam się nad zakupem, ale dopiero po lecie, bo wiesz jak jest Smile W wakacje się szaleje, a potem jesienią czas na regeneracje. Koniecznie daj znać jakie efekty są u Ciebie i czy warto zainwestować w te produkty. Kemon mnie jeszcze nigdy nie zawiódł, więc myślę, że i tym razem będzie podobnie.
Powrót do góry
perea
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie przepadam za maskami tej firmy, moje włosy po prostu źle się po nich układają.
Powrót do góry
Saloens
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie słyszałam że te maski są naprawdę dobre, ostatnio byłam w
NK - pracownia fryzjerska , od lat tutaj dbam o włosy, i rozmawiali o nich, będę musiała spróbować następnym razem, czy faktycznie są takie dobre jak wszyscy opisują. Najlepiej niech się wypowiedzą osoby, które korzystały czy na nich zadziałało czy nie. Z góry dzięki za informacje !
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 12, 2018 11:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: