Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zadbać o swoje nogi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patkaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje drogie a jak sobie radzicie z cellulitem? Pytam, bo ostatnio trochę czytałam i zainteresował mnie zabieg a konkretnie laser frakcyjny warszawa ma wiele gabinetów które takie zabiegi wykonuja tylko pytanie czym kierowac sie przy wyborze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 24, 2018 17:18    Temat postu:

Powrót do góry
ola89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dbam o moje nogi? Uprawiam sport, od jakiegoś roku dość ostro wkręciłam sie w jazdę na rowerze i codziennie robie chociaż 5kilometrów. Jedyne co mnie wkurza, to to że muszę jezdzic z plecaczkiem, trzymam tam dokumenty i klucze. Mysle nad zakupem sakwy rowerowej http://www.mikesport.pl/akcesoria-rowerowe/sakwy-rowerowe.html będzi mi bapewno duzo wygodniej. co myślicie?
Powrót do góry
aniołek2
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa to super sprawa, musi tylko być dobrze wykonana. Jeśli mogę Wam coś polecić to zachęcam do wizyty w Vici Clinic w Krakowie. Tam dysponują profesjonalnym laserem Light Sheer Duet. Miałam robione zabiegi właśnie tym laserem i nic nie bolało, a włoski nie odrastają.
Powrót do góry
Karolajn
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie moja koleżanka robiła ostatnio depilację laserową, i na nogach odrastają jej włoski - niewielkie, ale jednak. Zastanawiam się, od czego zależy skuteczność tego zabiegu. Czy to kwestia jakiś uwarunkowań osobniczych, czy sprzętu...
Powrót do góry
julkapiet
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilacja laserowa jest bardzo wygodna. Nie ma znaczenia jaka pora roku - nie muszę o nic się martwić Smile Byłam w Vici Clinic w Krakowie i zdecydowałam się na pachy oraz łydki. Kilka zabiegów i z głowy.
Powrót do góry
poziomka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja muszę się przyznać, że od niedawna dbam o siebie u swoje nogi jak powinnam. Ale najważniejsze jest to, że zrozumiałam i zaczęłam ćwiczyć i się ruszać. Już wyglądam lepiej, ale ten cuellulit na moich nogach to chyba nie zniknie od samych ćwiczeń. Poczytałam trochę na http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/cellulit-na-skorze/ jak łatwo można się pozbyć tej skóki pomarańczowej i chyba się do nich wybiorę!
Powrót do góry
leila254
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim pielęgnacja. Ona ma na wygląd nóg bardzo ważny wpływ, a jeśli chcesz, aby nogi prezentowały się fajnie w różnych stylizacjach, to myślę, że spodoba Ci się taka opcja, jak rajstopy modelujące. One czasami potrafią wiele zdziałać.
Powrót do góry
werdon
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie poświęcam jakiejś szczególnej uwagi swoim nogom, bo póki co są w dobrej kondycji. Jedynie przyjmuję takie tabletki https://www.i-apteka.pl/product-pol-29455-DIOHESPAN-Max-x-30-tabletek.html, często puchną mi nogi (głównie bo większym wysiłku fizycznym), poza tym moja mama ma strasznie duże żylaki a to podobno dziedziczne więc warto temu zapobiegać, wygląda to bardzo nieestetycznie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Maj 17, 2018 10:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: