Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak wypromować lokalną firmę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amelia332
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim warto stawiać na specjalistów z duzym doświadczeniem i wieloma realizacjami na koncie. Dlatego my dość dlugo szukaliśmy odpowiedniej agencji, ktora zajmie się pozycjonowqniem i reklamą Adwords naszego sklepu, na szczęście trafiliśmy na https://semforce.pl z którymi współpracujemy do dziś. Świetne podejście do klienta, szybkie wyniki w zdobywaniu coraz lepszych pozycji no i coraz większe grono klientów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 26, 2018 21:59    Temat postu:

Powrót do góry
leila254
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz promować lokalną firmę w swojej okolicy to zdecydowanie ulotki, kalendarze, reklamy druk roll up. Jest tego sporo i masz kilka opcji do wyboru. Zamówisz to wszystko w fajnej cenie w drukarni A3extra, więc nawet nie musisz wychodzić z domu.
Powrót do góry
anusia30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu gadżety są bardzo dobrym rozwiązaniem Wink Ja posiadam własną restaurację i ostatnio zamówiłam na stronie https://www.jansen-display.pl/potykacze-reklamowe potykacze reklamowe, które sprawdzają się idealnie. Przechodnie, którzy przechodzą blisko mojej restauracji często mówią, że gdyby nie ten gadżet nawet nie zauważyliby mojej restauracji, więc coś w tym jest Wink
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 07:32    Temat postu: Prowadzenie firmy Odpowiedz z cytatem

Biznes w Polsce ma to do siebie, że wiąże się z jednej strony z ryzykiem, z drugiej zaś z odpowiedzialnością. Ryzykiem, bo niestety mimo prawie trzydziestu lat funkcjonowania w naszym kraju kapitalizmu, wciąż jest zbyt wiele regulacji, które muszą spełniać przedsiębiorcy. A ja (sama prowadzę drobną działalność od kilku lat) jestem zdania, że przede wszystkim powinno być mniej regulacji, a państwo powinno pełnić rolę swoistego strażnika, który dba aby w danej branży nie było monopolu i wszyscy działali na mniej więcej równych prawach. Teraz wchodzi w życie szeroko nagłaśniana konstytucja dla biznesu, ale na razie obejmuje ona ulgi głównie dla tych biznesmenów, którzy dopiero wystartują z działalnością. Ja natomiast gorąco liczę na to, że zmiany deregulacyjne obejmą i obecnych biznesmenów, funkcjonujących już na rynku. Kilka razy, przyznam się, że myślałam żeby przenieść biznes, ale mam nadzieję, że politycy w końcu pójdą po rozum do głowy. Tymczasem największy kłopot dla nowych przedsiębiorców mogą stanowić zatory płatnicze. To wciąż spory problem, ja sobie z nim poradziłam dzięki współdziałaniu z firmą „monevia”, zainteresowanym mogę przesłać link – https://www.monevia.pl
Powrót do góry
desza
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kluczem jest utrzymać tych samych klientów, a zdobyć nowych. Żeby to zrobić, najważniejsza jest reklama w internecie, beż tego się nie obejdzie jeżeli chcemy być skuteczni (tu polecam ofertę https://ukontentowani.pl/oferta/seo/pozycjonowanie-lokalne/, zajmują się pozycjonowaniem i innymi reklamami). Gadżety reklamowe materialne są według mnie jedynie dodatkiem do reklamy tworzonej w sieci
Powrót do góry
RoiExperts
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach reklama w internecie cieszy się coraz większą popularnością. Jest też doskonałym rozwiązaniem dla lokalnych przedsiębiorstw ponieważ pozwalana precyzyjną lokalizację i docieranie do wybranego konsumenta. Rynek lokalny doskonale wspomaga reklama AdWords oraz reklama na Facebooku. Warto zainwestować również w pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Pozwoli to wyświetlać się wyżej w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie być lepiej widocznym dla użytkownika. Pamiętajmy o tym, że coraz więcej osób korzysta z internetu i wyszukiwarki za pośrednictwem telefonów i innych urządzeń mobile gdzie pozycja wyświetlania jest jeszcze ważniejsza ponieważ mały ekran ogranicza liczbę wyświetlanych na tzw. "pierwszym ekranie" wyników. Zarówno pozycjonowanie jak i reklamę warto zlecić profesjonalnej agencji, która pomoże rozdysponować przeznaczony budżet na zróżnicowane działania tak by zachować dywersyfikację ruchu. Przed wyborem agencji warto zapoznać się z posiadanymi przez nią referencjami oraz choć rzucić okiem na wygląd stron jej klientów, aby mieć ogólny obraz prowadzonych przez nią działań.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kala212
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na lokalnym rynku przede wszystkim trzeba zbudować odpowiednią relację z klientami, ponieważ to oni będą kształtowali opinie na nasz temat między swoimi znajomymi. My na przykład ostatnio do każdego zakupu dorzucaliśmy kilka krówek z logo naszej firmy, które zamawiamy od http://www.krowkipobyku.pl/ wybieramy ich przede wszystkim ze względu na jakość wykonywanego opakowania oraz smaku krówek, który zawsze zachwalają klienci.
Powrót do góry
Greysowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do lokalnych firm nie tylko stosuje się stacjonarne formy reklamy. Także reklama internetowa jak pozycjonowanie będzie dobrym wyborem. Ja dlatego teraz czytam o SEO na stronce https://lukaszzontek.com Jest to blog z praktycznymi poradami i ciekawymi wskazówkami kóre można wdrozyć w marketingu internetowym
Powrót do góry
yola
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 11:34    Temat postu: przede wszystkim reklama tradycyjna Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim ważna jest reklama tradycyjna. Widoczny szyld. Ulotki objaśniające gdzie się znajdujemy i co mamy do zaoferowania. Dobrze jest też podać w jakie dni i w jakich godzinach pracujemy. Trzeba też zadbać o odpowiednią witrynę, która będzie przyciągać i zachęcać do wejścia. Otwierając osiedlową kwiaciarnię właśnie tak zaczynaliśmy. Powierzyliśmy wykonanie panelu reklamowego do witryny, druk ulotek i neon nad wejściem Fabryce Reklamy z Łodzi http://fabrykareklamy.pro/pl/ . Dzięki temu dość szybko przekonaliśmy ludzi z osiedla by robili u nas zakupy. Teraz myślimy nad reklamą w internecie, by zwiększyć sprzedaż dla klientów z poza osiedla.
Powrót do góry
polecga
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepiej jest korzystać z usług firm zewnętrznych takich jak http://tango-reklama.com.pl/. Oczywiście możemy próbować lokalnie sami się reklamować, jednak zwykle oznacza to stracony czas i pieniądze. Natomiast korzystanie z firm zewnętrznych zwiększa nasze szanse na suckes w biznesie i pozyskanie klientów.
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to bardzo dobry pomysł na wypromowanie firmy. Jeśli się na tym znasz to śmiało możesz zacząć działać w tym kierunku. Natomiast jeśli nie masz pojęcia o pozycjonowaniu to radzę ci skorzystać z pomocy osób które wiedzą na czym to dokładnie polega i co. Słyszałem, że ta firma pozycjonowanie stron internetowych w Warszawie
zna się na pozycjonowaniu jak mało kto. Mają pokaźne portfolio i szeroką ofertę.
Powrót do góry
Magdula88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy lokalnych firmach trzeba stawiać na widoczność waszego punktu na mieście. Głownie chyba reklama banerowa, a co do samego budynku, kamienicy to na pewno trzeba zamieścić na nim odpowiednie szyldy informacyjne. Ja już szukałam dla siebie takich w firmie http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-szyldy-i-tablice-informacyjne.html Zadbajcie o tego typu rzeczy, żeby klienci nie mieli problemu ze znalezieniem waszej firmy
Powrót do góry
michał
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokalne pozycjonowanie zacząć trzeba od wizytówki w Mapach Google. Potem należy dodać stronę do regionalnych katalogów. Dopiero potem można rozpocząć pozycjonowanie w wyszukiwarce i rozwijanie strony internetowej
Gretta
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nie ważne czy to jest lokalna firma, czy też globalna, bardzo dobrze działa pozycjonowanie strony. NA pewno o tym słyszeliście jeżeli macie swoje firmy i strony internetowe. Ja to już dokształcam się z tego zakresu na https://lukaszzontek.com Opisują tam ciekawe techniki SEO
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobra firma wypromuje się sama poprzez wysoką jakość oferowanych usług. Ja dla przykładu prowadzę firmę ogólnobudowlaną. Do tej pory zajmowaliśmy się głównie remontami i wykończeniówką. Od jakiegoś czasu dostaję sporo zapytań o podjęcie się zlecenia budowy domu od podstaw. Postanowiłem zaryzykować i rozszerzyć działalność właśnie o budowę domów. W tym celu postanowiłem zakupić płytę dynamiczną https://www.plyta-dynamiczna.pl/plyta-dynamiczna/sredniociezka-plyta-dynamiczna-z-20-krotna-sila-uderzenia/ mam nadzieję, że dzięki temu, moja firma w dalszym ciągu będzie się rozwijała, a ja będę mógł cieszyć się z profitów, które mi przyniesie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 12:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: