Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy warto wyjechać za granicę do pracy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pralineczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii pracy na stanowisku opiekunki osób starszych w Niemczech, polecam sprawdzić sobie oferty w agencji Pani Violetty Koper. Można je znaleźć na http://www.violettas-pflegeagentur24h.de/ . Sprawdźcie sai, może i was oferta zaciekawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 30, 2018 14:25    Temat postu:

Powrót do góry
julincia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością agencja pani Violetty Koper jest godna polecenia. Jeśli więc szukacie dobrej agencji oferującej pracę na stanowisku opiekunki osób starszych, to może was ta oferta zainteresować.
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pracę za granicą to nie jest chyba dla mnie. Chodzi o to, że ja bym chyba za bardzo tęskniła za tym aby dookoła słyszeć język polski, pewnie za bardzo tęskniłabym za bliskimi. Z resztą także nie widzę możliwości pracy dla mnie za granicą. Co innego pracować w jakiejś zagranicznej firmie. Teraz jest tak, że można w nich pracować z każdego miejsca na świecie. Trzeba też zauważyć, że co raz więcej firm zagranicznych, wręcz globalnych przenosi się do Polski. Jeśli chodzi o pracę w nich to ja jestem bardzo chętna. Choć i tak zawsze mnie pociąga otworzenie czegoś własnego. I tu na przykład przegląd pełno poradników dla takich osób. ostatnio czytałam taki poradnik na https://www.monevia.pl/3-sposoby-utrzymanie-rozwoju-firmy-stalym-poziomie/ . Sam artykuł jest nie tylko dla osób zakładających własny biznes, ale też dla tych co w jakiś firmach pełnią dość wysokie stanowiska. W tym artykule można między innymi znaleźć jak stworzyć zgrany zespół, jak nie wejść w długi i o tym aby mieć ograniczone zaufanie w biznesie.
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno za granica zarobisz więcej niż w Polsce. Może warto zastanowić się nad wyjazdem jako opiekunka dla osób starszych? Organizacja takiego wyjazdu jest bardzo łatwa - wystarczy zajrzeć na stronę http://ambercare24.pl/. Do wyboru macie różne kraje niemieckojęzyczne. Zatrudnienie jest legalne, a zarobki naprawdę bardzo dobre.
Powrót do góry
Mleser
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak uważacie opłaca się jeszcze siedzieć w UK , czy lepiej wyjechać do innego kraju Europy zach ?
Znacznie spadł kurs funta , więc przelicznik nie jest juz teraz zbyt atrakcyjny . Ceny art. w np.Lidlu podobne jak w Polsce , minimalna płaca na poziomie 8f i próg podatkowy na poziomie 11850 funtów
http://www.fakt.co.uk/minimalna-krajowa-uk-2018/

A jak jest np. w Niemczech lub Holandii ?
Powrót do góry
kris519
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto. W naszym kraju, nie da się dorobić. Za granicą praca nawet na najniższym stanowisku, może powodować duży zarobek.
Reklama

Wysłany: Czw Maj 17, 2018 13:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: