Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Konferencja w okolicach Warszawy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 17:50    Temat postu: Konferencja w okolicach Warszawy Odpowiedz z cytatem

czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferencje-i-szkolenia-okolice-warszawy.html i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 24, 2017 17:50    Temat postu:

Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 05:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi proszę, czy może ktoś z Was organizował konferencje w sali z tej oferty http://www.konferencjenimbus.pl/budynek/ ? Pytam Was o to dlatego że sama zastanawiam się nad jej wynajęciem, ale prawdę mówiąc nie mam żadnego doświadczenia w organizacji konferencji i nie mam pewności, czy moja pozytywna ocena tej oferty ma racjonalne podstawy
Powrót do góry
Kotka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak powinno wyglądać nagłośnienie konferencyjne? Będziemy szukali sali konferencyjnej i nie wiemy na co zwrócić uwagę.
Powrót do góry
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali urządzeń konferencyjnych, polecam http://voiceplanet.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aneczka77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej jak już sala konferencyjna jest odpowiednio wyposażona w sprzęt, bo po co dokładać sobie dodatkowych zadań i tracić czas. Ja zastanawiam się nad ich salą do konferencji http://www.polna70.pl/wirtualny-spacer mam dość konferencji w zatłoczonych hotelach, gdzie co chwile ktoś przeszkadza.
polecga
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często konferencje są nagrywane, jednak do tego przydadzą się dobre kamery. Profesjonalny sprzęt potrafi kosztować wiele tysięcy, ale dziś istnieją kamery wypożyczalnia. Dzięki nim można na jedną konferencję załatwić sprzęt i potem go po prostu zwrócić Wink
Powrót do góry
Kalimba
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli konferencja jest w okolicach Warszawy, pewnie część uczestników może mieć problem z dostaniem się na nią. Ci którzy przyjadą pociągami, pewnie będą chcieli wynająć auta. Może warto przemyśleć nawiązanie współpracy z fleetcorp.pl, w celu uzyskania jakichś zniżek? :> Na pewno będzie to bardzo miło odebrane przez uczestników konferencji.
Powrót do góry
Pee
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 05, 2018 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio mialam konferencje pod Lukowem w http://pariselpalace.pl/ - nawet nie wiedzialam, ze istnieja jeszcze takie cudne palacyki Smile Na miejscu wszystko pieknie zorganizowane, kuchnia zaskoczyla nas przepyszna kolacjia - az takich rarytastow sie nie spodziewalismy Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Sie 05, 2018 00:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: