Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

trądzik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IosiaX
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 21:03    Temat postu: trądzik Odpowiedz z cytatem

Wiele osób zmaga się z trądzikiem. Wydano mnóstwo poradników, jak dbać o cerę by zminimalizować problem. Wielu specjalistów specjalny peeling, który jest niezwykle pomocny w jego zwalczaniu. Peeling chemiczny polega na usuwaniu lipidów naskórka połączonych z korneocytami i wykazuje działanie przeciwzapalne i antybakteryjne. Warto o tym poczytać: https://cosmetix.com.pl/peeling-medyczny-chemiczny/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 11, 2018 21:03    Temat postu:

Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zmagam się z trądzikiem dorosłych, który jak pewnie większość z Was wie jest cięższą formą trądziku, który charakteryzuje się stanami zapalnymi w obrębie szyji i rzuchwy. Muszę udać się do jakiejś kliniki na zabiegi kosmetyczne i zastanawiam się nad ofertą kliniki Dobosz dostępnej tutaj http://www.klinikadobosz.pl/oferta,4,pl.html
Powrót do góry
fabian223
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy o tym nie słyszałem że trądzik może spowodować stan zapalny w obrębie szyi rzuchwy.

Anetka12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi trochę zajęło czasu, zanim uporałam się z trądzikiem; kiedyś myślałam, że tylko nastolatki z tym walczą; wielu rzeczy próbowałam; różne zioła i kosmetyki; albo nie pomagało wcale, albo tylko trochę co nie było zadowalające; zbiegło się tak, że postanowiłam zacząć stosować antykoncepcję i nawet ginekolog mi powiedział, że na ten mój trądzik też powinna korzystnie wpłynąć; ja stosuję belarę; faktycznie, po jakimś czasie zmiany zaczęły się zmniejszać, różnica jest jak to mówią niebo a ziemia; w sensie pozytywnym oczywiście Smile
Powrót do góry
kinderka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie walka trwala 2 lata, przeszlam kilku dermatologow. Aktualnie jestem pod opieka jednego z nich i stosuj balsam do twarzy https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ Ufam produktom tej firmy bo sa przebadane sprawdzone i oczywiscie co najwazniejsze skuteczne
Powrót do góry
Ginger43
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale walka z trądzikiem nie jest łatwa. Wymaga czasu i systematyczności w pielęgnacji. Przede wszystkim trzeba zacząć od oczyszczenia organizmu od środka. Warto robić sobie specjalne koktajle oczyszczające z zielonych warzyw, szpinaku i ziół (tu znajdziesz - https://www.krainaherbaty.pl/ziola/pokrzywa). Toksyny wywołujące trądzik mogą tkwić właśnie w organizmie. Do tego oczywiście również powinna dojść odpowiednia dieta - brak słodyczy, chipsów fast foodów itp.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Maj 20, 2018 19:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: