Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

trądzik
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IosiaX
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 21:03    Temat postu: trądzik Odpowiedz z cytatem

Wiele osób zmaga się z trądzikiem. Wydano mnóstwo poradników, jak dbać o cerę by zminimalizować problem. Wielu specjalistów specjalny peeling, który jest niezwykle pomocny w jego zwalczaniu. Peeling chemiczny polega na usuwaniu lipidów naskórka połączonych z korneocytami i wykazuje działanie przeciwzapalne i antybakteryjne. Warto o tym poczytać: https://cosmetix.com.pl/peeling-medyczny-chemiczny/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 11, 2018 21:03    Temat postu:

Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zmagam się z trądzikiem dorosłych, który jak pewnie większość z Was wie jest cięższą formą trądziku, który charakteryzuje się stanami zapalnymi w obrębie szyji i rzuchwy. Muszę udać się do jakiejś kliniki na zabiegi kosmetyczne i zastanawiam się nad ofertą kliniki Dobosz dostępnej tutaj http://www.klinikadobosz.pl/oferta,4,pl.html
Powrót do góry
fabian223
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy o tym nie słyszałem że trądzik może spowodować stan zapalny w obrębie szyi rzuchwy.

Anetka12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi trochę zajęło czasu, zanim uporałam się z trądzikiem; kiedyś myślałam, że tylko nastolatki z tym walczą; wielu rzeczy próbowałam; różne zioła i kosmetyki; albo nie pomagało wcale, albo tylko trochę co nie było zadowalające; zbiegło się tak, że postanowiłam zacząć stosować antykoncepcję i nawet ginekolog mi powiedział, że na ten mój trądzik też powinna korzystnie wpłynąć; ja stosuję belarę; faktycznie, po jakimś czasie zmiany zaczęły się zmniejszać, różnica jest jak to mówią niebo a ziemia; w sensie pozytywnym oczywiście Smile
Powrót do góry
kinderka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie walka trwala 2 lata, przeszlam kilku dermatologow. Aktualnie jestem pod opieka jednego z nich i stosuj balsam do twarzy https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ Ufam produktom tej firmy bo sa przebadane sprawdzone i oczywiscie co najwazniejsze skuteczne
Powrót do góry
Ginger43
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ale walka z trądzikiem nie jest łatwa. Wymaga czasu i systematyczności w pielęgnacji. Przede wszystkim trzeba zacząć od oczyszczenia organizmu od środka. Warto robić sobie specjalne koktajle oczyszczające z zielonych warzyw, szpinaku i ziół (tu znajdziesz - https://www.krainaherbaty.pl/ziola/pokrzywa). Toksyny wywołujące trądzik mogą tkwić właśnie w organizmie. Do tego oczywiście również powinna dojść odpowiednia dieta - brak słodyczy, chipsów fast foodów itp.
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Cze 03, 2018 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze wiem o tym, że trądzik potrafi utrudniać życie i sprawia, że czujemy się bardzo źle i niekomfortowo. Długo męczyłam się z trądzikiem w okresie dojrzewania, na szczęście mam to wszystko już za sobą. Teraz nawet całkiem przypadkiem trafiłam sobie na stronę https://www.wapteka.pl/blog/artykul/metody-walki-z-tradzikiem i przeczytałam o metodach walki z trądzikiem. Może gdybym wtedy to wiedziała, to byłaby inaczej?
Powrót do góry
marzenajastrzab
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety zmagałam się w dość trudnym.. trądzik różowaty. Nie miałam ostrej formy, ale kremy, maści nie pomagały. W końcu więc zdecydowałam się na laser, akurat ja korzystałam z lasera star 1540 lux w klinice krajewski w radomiu nie wiem czy kojarzycie Smile Super efekty... Miałam problem i już go nie ma! Oczywiście przy takich zabiegach trzeba stosować się do zaleceń lekarza, bo skóra jest bardzo wrażliwa Smile Pzdr!
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dermatolodzy często załamują ręce. Wydaje mi się, że skuteczniejsi w działaniu są kosmetolodzy.
Powrót do góry
alaalicja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi pomógł dermatolog brzesko, jeśli jesteś z okolic to polecam Smile
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dermatolog często to konieczność. Na własną rękę trudno sobie poradzić.
Powrót do góry
Klapouchy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas gdy miałem taki problem w młodzieńczych latach, używałem leków z izotretynoiną, które wysuszały skórę.
Lusia25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałaś używać kosmetyków Cetaphil? Widzę, że dziewczyny na forum tez lubię ten kosmetyk. Mi właśnie balsam dermoprotektor z tej firmy polecił lekarz, kiedy miałam podobne problemy. W końcu moja skóra wygląda dużo lepiej, jest nawilżona, bez podrażnień. Balsam jest wydajny i na długo wystarcza.

Ostatnio zmieniony przez Lusia25 dnia Pon Cze 18, 2018 16:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zoe199
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wielu trudności wówczas oszczędzić Smile
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dawna zmagam się z trądzikiem, i żadne kremy, maści itd nie były skuteczne. Mimo wszystko szukałam rozwiązania i próbowałam sobie pomóc. Moja znajoma, kosmetyczka stwierdziła, że powinnam wypróbować krem marki Calluna Medica, który jest skuteczny na problemy z trądzikiem. Stwierdziłam, że na razie spróbuje tego specyfiku. I mam pytanie czy ktoś może używa tego kremu na trądzik ?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lip 09, 2018 07:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: