Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przedszkole dla dzieci - jak szukać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lomanek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli Was interesuje wyposażenie przedszkoli i tego typu rzeczy to polecam odwiedzic strone https://edusklep.pl/category/przedszkole-wyposazenie my jako rodzice teraz sie zlozylismy na nowe wyposazenie do publicznego przedszkola i kupywalismy wlasnie tu. Bardzo tanio i dobrze jakosciowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Gru 09, 2017 17:40    Temat postu:

Powrót do góry
stefa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że wyposażenie przedszkola to też ważna sprawa i warto zwrócić na to uwagę, decydując się na określoną placówkę. Tym bardziej, że teraz kupić porządne meble czy zabawki edukacyjne, to nie jest żaden problem. Wybór jest ogromny, ceny przystępne. A jeśli komuś zależy by prowadzić przedszkole na wysokim poziomie, to musi o tym pomyśleć. Bo też i dla dzieci jest to niezwykle istotne, by otoczenie było przyjazne i stwarzało najlepsze warunki do rozwoju.
Powrót do góry
besia1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwracałam uwagę przede wszystkim na to co dana placówka oferuje w ramach czesnego ( bo braliśmy pod uwagę jedynie przedszkola prywatne ) I tak drogą eliminacji wybraliśmy Te Vizję na warszawskim Wawrze. Od 2 lat ani razu nie pożałowałam tej decyzji Smile Siper ciocie, czas na naukę i zabawę, dużo czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Dzieci biorą udiał w ciekawych wydarzeniach artystycznych, jeżdzą na wycieczki. Ogólnie świetne miejsce Smile
Powrót do góry
Wariatka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej z polecenia, bo jesli sa zadowoleni rodzice, to lepszej rekomendacji nie trzeba, ponieważ ich zadowolenie wychodzi z usmiechnietych buź dzieci. Na przykład w Rzeszowie znajduje sie przedszkole i żłobek Bystrzaki http://www.bystrzakirzeszow.pl/ To bardzo nowoczesna placówka, w której pracują otwarci i ciepli wychowawcy, którzy swoja kreatywnościa potrafia zarażac dzieciaki Smile
Powrót do góry
marzenajastrzab
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zrezygnowałam z publicznego. Dziecko jest dla mnie bardzo ważne, więc nie żałuję pieniędzy. Z polecenia koleżanki wybrałam przedszkole Tequesta w Warszawie. To jest międzynarodowe przedszkole, dzieci różnych narodowości chodzą, dlatego moje dziecko miało szansę uczyć się już języków obcych, poznawać nowe kultury, przez co uczy się także tolerancji i otwartości. Mają w przedszkolu naprawdę świetny wybór zajęć, bardzo kreatywne zajęcia, też są tańce np. balet. Moja Gabrysia od zawsze chciała chodzić. Zajrzyjcie na ich stronę, ja jestem zachwycona i córa też Smile
Powrót do góry
karolka27
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ważne są też zajęcia dodatkowe. Oczywiście jestem przeciwniczką zapisywania malucha na wszystko jak leci, żeby wypełnić mu czas.
No ale rytmika z wykorzystaniem fajnych pomocy, takich jak te: https://www.mojebambino.pl/2310-rytmika na pewno przypadnie do gustu każdemu dziecku.
Fajnie, jeśli przedszkole ma ją w swojej ofercie Smile
Powrót do góry
marzenajastrzab
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my z mężem kierowaliśmy się ofertą zajęć i ogólnie też opiniami. Nie wszystkie przedszkola są dobre niestety, my mamy złe przygody z publicznymi, dlatego posłaliśmy synów do prywatnego. Tequesta w Warszawie, gdyby ktoś z Wa szukał, bardzo dobre, duża oferta zajęć i jest to przedszkole międzynarodowe, więc uczą dzieciaków języków od najmłodszych lat i maluchy mogą przebywać w otoczeniu dzieci różnych naradowości, kultury, co uważam, jest bardzo dobre od najmłodszych lat Smile
Powrót do góry
Dari90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz by Twoja latorośl posiadała dużą możliwość rozwoju oraz rozrywki to zdecyduj się na przedszkole Malinowe Skrzaty. Jest to przedszkole podtrzymane na układzie Montessori. Moja radość jest już tam 3 rok z rzędu i jestem szczerze usatysfakcjonowana. Gwarantują wysokiej jakości ochronę i świetnej kategorii odżywianie. Rekomenduję przedszkole kozanów.
Powrót do góry
KimKolwiek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety miałam spory problem z wyborem przedszkola, dlatego że moje dziecko jest alergikiem, a w dodatku ma astmę. Nie mogłam zapisać go do pierwszego lepszego przedszkola, gdyż mój syn potrzebuje specjalnej diety oraz przyjaznego środowiska, aby objawy nie były tak intensywne. Na szczęście w końcu udało mi się znaleźć dogodną placówkę, mimo to w dalszym ciągu muszę skupiać uwagę na doraźnym leczeniu. Bardzo ciekawy artykuł na temat leczenia podtrzymującego dla astmatyków, znalazłam na http://www.totylkoastma.pl/biblioteka/leczenie-dorazne-i-podtrzymujace,8.html Warto zastosować opisane w nim porady, gdyż według mnie są bardzo trafne. Odkąd je stosuje, moje dziecko dużo łagodniej przechodzi wszelkie niedogodności.
Powrót do góry
babydream
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka na szczęście przedszkole ma już za soba, teraz idzie do pierwszej klasy podstawowej. Szukam dla niej plecaka na tej stronie https://www.ceneo.pl/oferty/plecak-dla-przedszkolaka i wam również polecam ponieważ jest tutaj bardzo dużo ciekawych okazji na które warto zwrócić uwagę. Dzięki tej stronie znajdziesz wiele ciekawych okazji cenowych.
Powrót do góry
Agusiek55
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jak macie znajomych, albo kogoś z rodziny z okolicy kto posłał dziecko do jakiegoś okolicznego przedszkola. Wtedy możecie dokładnie o wszystko wypytać i mieć informacje z pierwszej ręki. Inaczej to ciężko szukać opinii. Jak przygotowujecie dziecko do przedszkola to zajrzyjcie już na http://eko-miszmasz.pl/jak-zrobic-stroj-ekologiczny-dla-dziecka/ tego typu zabawy, przebrania to będzie zapewne norma Very Happy
Powrót do góry
Halina31
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre przedszkole to kluczowa sprawa w edukacji dzieci. Maluchy w tym wieku są chłonne wiedzy jak gąbka, więc dobre przedszkole, dobra pani przedszkolanka może naprawdę dużo wnieść w życie dziecka. Jak jesteście z Opola to polecam zapoznać się z tym przedszkolem - https://www.przedszkolka.pl/kraina-smoka-marzyciela Naprawdę dobre.
Powrót do góry
switka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tego typu sprawach zawsze kieruję się opinami : znajomych, przyjaciół albo po prostu internautów. Wrażenia innych ludzi są bardzo trafne - jeszcze się na nich nie zawiodłam (oczywiście, trzeba wiedzieć kogo słuchać Razz ).
Powrót do góry
Kaja343
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim najważniejszym wyznacznikiem są opinie innych rodziców oraz dzieci, bo nawet najlepsze warunki nie są w stanie odpowiednio wynagrodzić dobrej atmosfery. My mieszkamy od niedawna w Częstochowie i zdecydowaliśmy się postawić na prywatne przedszkole http://hocki-klocki.com.pl które śmiało polecam rodzicom którzy nadal szukają sprawdzonych miejsc gdzie ich dzieci będą chodziły z dużą chęcią.
Powrót do góry
marzenajastrzab
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam z polecenia znajomej, tequesta - międzynarodowe przedszkole w warszawie, bardzo sobie chwalę! Niesamowita atmosfera i podejście pedagogów, byłam zachwycona!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 30, 2018 13:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: