Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nowa sypialnia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ala
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 19:13    Temat postu: nowa sypialnia Odpowiedz z cytatem

hej hej,

jakie są trendy na 2018 w sypialni? Łóżka do sypialni mają być na paletach? a może drewniane ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 31, 2018 19:13    Temat postu:

Powrót do góry
Ptysia001
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę! Jeszcze nie słyszałam o czymś takim jak łóżko na paletach Smile
Powrót do góry
Mordka15
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pościel? Myślę, że jednym z zasadniczych elementów wystroju sypialni jest właśnie elegancka pościel! Zerknijcie sobie na ofertę tego sklepu, na pewno wybierzecie coś odpowiedniego.
Powrót do góry
damla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sypialnię każdy urządza pod swój własny gust i prefrencje. Mi osobiście nie podobają się łóżka z palet, wolę meble tapicerowane. Niemniej jednak chciałabym was prosić o radę. Muszę kupić nowy materac, zależy mi na bardzo wysokiej jakości. Skłaniam się do zakupu AmericanKingPocket 32cm . Co o nim myślicie? Teraz jest przeceniony o 700zł, to naprawdę bardzo atrakcyjna cena biorąc pod uwagę ceny w innych sklepach.
Powrót do góry
Maja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, potrzebuję waszej pomocy, ponieważ muszę kupić nowe łóżko do swojej sypialni. Sprawdzałam już bardzo dużo ofert i chyba zdecyduje się na produkty od firmy Szynaka Meble https://www.szynaka.pl/pl/meble/lozka mają tam naprawdę szeroki wybór łóżek, które wyglądają nowocześnie i solidnie. Na co powinnam zwrócić uwagę podczas zakupu takiego produktu?
Powrót do góry
Anulka79
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maja, wiele zależy od rodzaju łóżka. Jeśli to będzie łóżko pod materac to warto zwrócić uwagę na trwałość konstrukcji, rodzaj drzewa - dębowe są wytrzymałe - oraz wymiary. Musisz też dobrać odpowiedni dla siebie materac. Moim zdaniem szkielet bez problemu możesz kupić przez internet w tym sklepie co podałaś. Ja też swoje łóżko zamówiłam online z tym, że na stronie innego sklepu meblowego - http://meblowiec.pl/ Natomiast materac mimo wszystko kupiłabym stacjonarnie, wcześniej po prostu wypróbowałabym twardość itp.
Powrót do góry
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ten sklep meblowy - https://alameble.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
holeczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim pytanie w jakim stylu chcemy ta sypialnie urzadzic. bo od tego wszystko zalezy. Ja zdecydowalam sie u siebie na styl prowansalski. Jest delikatnie i uroczo Smile Nawet ostatnio znalazlam takie swietne kwieciste pufy w salonie agata. Nie dosc, ze swietnie wygladaja, to sa jeszcze mega wygodne Smile
Powrót do góry
JadwigaPi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję to zawsze modny jest styl vintage Smile nawet ostatnio o tym czytałam na blogu: https://www.komandor.pl/blog/trendy/sypialnia-w-stylu-vintage/ sama posiadam tak urządzoną sypialnię bo uwielbiam ten trend a poza tym tworzy bardzo przytulny klimat Wink
Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa, pamiętajcie jednak, że sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. Warto mieć to na uwadze podczas wybierania odpowiednich dodatków. Podpowiem Wam, że niesamowite wrażenie robią narzuty z Madley, które zresztą możecie sprawdzić w http://www.madley.pl/sypialnia/narzuty-na-lozka.html To świetny sposób na stworzenie w sypialni wyjątkowej atmosfery.
Powrót do góry
Milena123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do nowej sypialni szukam nowego łóżka. Wygodny, jasny i ciekawy model. W tradycyjnych sklepach meblowych nie ma niczego co byłoby dla mnie godne uwagi, ale w ArtStylMeble jest całkiem interesująca oferta. Co sądzicie o takim łóżku > https://artstylmeble.pl/product-pol-4166-Lozko-Cratos.html ? Wygląda bardzo kobieco, a jakie jest ogromne. Jasny kolor idealnie pasowałby do beżowego wykończenia mojej sypialni.
Powrót do góry
majka94
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O łóżkach nie mam pojęcia, jednak wiem, że jeżeli chodzi o sypialnie, to modne jest obecnie instalowanie szaf przesuwnych. Zaoszczędza to sporo miejsca, zwłaszcza że często nie mamy gdzie składować ton naszych ubrań, a to rozwiązuje problem. Tutaj https://www.kupujemymeble.pl/szafy-przesuwne-do-sypialni,52.html możecie obejrzeć przykładowe modele i przyjrzeć się bliżej, jak wygląda zakup takiego rodzaju wyposażenia.
Powrót do góry
nat29
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lóżko jak łożko ale na materacu nie ma co oszczędzac. Polecam też zainwestować w odpowiednie punktowe i wielofunkcyjne oświetlenie;)
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 06:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda na materacu do łózka nie ma co oszczędzać. Zobaczcie sobie tu http://www.new-yorker.pl/materace/materace-do-sypialni Tu znajdziecie propozycje, opis materacy. Trzeba zaznaczyć że można zamowić też materac dostosowany do swoich potrzeb. Ja chyba zdecyduję się na materac kokosowy.
Powrót do góry
alaalicja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja poszłam w industrializm w sypialni łóżko na paletach oświetlenie - kolorowe kable stoliczki z pnia drewnianego plus plakaty lokalne z katowic i jestem bardzo zadowolona z efektu Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2018 14:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: