Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jaka lampa do salonu ?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dodatki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alaalicja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 14:47    Temat postu: jaka lampa do salonu ? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny !

Chłopak poprosił mnie o wybranie dla niego lampy do salonu. Ma raczej minimalistyczny gust i nie przepada za kolorami. Pomyślałam,że może kable w oplocie to nowoczesne oświetlenie, więc będzie pasować, ale jeszcze nie zdecydowałam. Macie jakieś pomysły ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2018 14:47    Temat postu:

Powrót do góry
pogodynka7
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś miałam tylko wiszące żyrandole, ale średnio mi się to podobało... Czytałam niedawno na http://otakon.pl/ artykuł o zaletach lampy podłogowej i zdecydowałam się właśnie na taką Smile Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru! Lampa daje dużo światła a oprócz tego świetnie wygląda.
Powrót do góry
monikabert90
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wybór oświetlenia do salonu można znaleźć w internecie, nie trzeba biegać po sklepach stacjonarnych. Mi na przykład ostatnio wpadło w oko oświetlenie dekoracyjne od włoskiej marki Artemide, coś takiego jak na stronie https://mo.design/marki-producenta/artemide/. Lampy są proste, a jednocześnie bardzo stylowe i nowoczesne. Firma Artemide nawiązała współpracę z najlepszymi projektantami, między innymi takimi jak Karim Rashid, Naoto Fukasawa, Neil Poulton, czy też Ross Lovegrove, dzięki czemu może oferować swoim klientom naprawdę niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju lampy.
Powrót do góry
stefan23e
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór lampy do salonu jest bardzo trudny. Sam zastanawiałem się nad tym zakupem pól roku i udało mi się kupić lampę w OBI.

Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie taki sam gust, jak Twój chłopak, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz, a w kwestii minimalistycznego, a jednocześnie stylowego oświetlenia, to na pewno świetnie sprawdzą się takie lampy wiszące tanio . Według mnie tego typu lampy będą idealne do nowoczesnego wnętrza, a szczególnie właśnie salonu.
Powrót do góry
onomatopeja
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 06:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ja wiem... najlepiej żeby pasowała do wystroju
Powrót do góry
karolka27
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie kolorowe kable podobają mi się, ale u kogoś, nie u siebie. Dlaczego? W razie potrzeby ciężko będzie je wymienić. W przypadku wymiany zwykłej lampy sprawa jest o wiele prostsza.
W wolnej chwili zajrzyj sobie do tego sklepu: www.kanluxforhome.pl . Widziałam tam parę fajnych minimalistycznych modeli, może uda Ci się coś wybrać Smile
Powrót do góry
Benelawa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aja tak mam pomsysł może mu kup taką żareówkę na ssnurku ładną taką starodawną i te szrnurki takie co są kolorowe pewnie widziałaś keidyś w kawiarni jakijeś albo coś no to takie mu kup właśnie
Powrót do góry
kinia91
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do minimalistycznych wnętrz pasuje metal, szkło, ostatnio modne są nawet same żarówki -ale to do industrialnych, męskich wnętrz;)
polka90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 11:23    Temat postu: oświetlenie warszawa Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno zamawiałam lampy do swojego domu przez sklep intwrnetowy w któym mają ciekawe oświetlenie warszawa. Wybór jest naprawdę duży, a ceny bardzo korzystne więc warto zaglądnąćSmile
Powrót do góry
Weronix94
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne dekoracje na biurko, które również może być w salonie są na https://snob-shop.pl/ Mają bardzo duży wybór i dobre ceny ; )
Powrót do góry
Sophie
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż ma psa buldoga, tak on ma, bo przecież to on jest jego panem i tylko jego ma się słuchać. Wink Także jest też wielkim fanem tej rasy. Tak więc wreszcie postanowiłam wydać trochę więcej pieniędzy i kupiłam mu tę lampę https://www.art-dogs.com/pl/bokser-lampa-682. No był o dziwo bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do salonu chce kupić lampę nowoczesną o bardzo ciekawym kształcie. Odpadają sklepy sieciowe i lampy z tych sklepów, bo chce miec lampę w miare unikalna, której nie bedzie miało 100tysięcy osób w Polsce. Szukając sklepu oferującego takie lampy trafiłam tutaj https://www.acerto.pl/pl/c/Lampy-wiszace-do-salonu/29 . W jego ofercie znalazłam kilka na prawde ciekawych modeli lamp, ale nie wiem na jaką mam się zdecydowac. Pomozecie i doradzicie?
Powrót do góry
kobitkkamaj
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie jeszcze to oświetlenie https://aurorats.pl/ mają naprawdę dobre ceny i fajnej klasy sprzęt. Kolejna kwestia, to design jest naprawdę ok, jest w czym wybierać. Dostepność lamp na dobrym poziomie, no i szybka realizacja zamówień
Powrót do góry
poziomka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzecz gustu tak naprawdę i to Ty musisz zdecydować i wybrać to co najbardziej Ci się podoba. Mnie osobiście to urzekły lampy https://kapps-store.pl/category/nowosci?horizontal . Jestem właśnie na etapie kupna mieszkania i jestem przekonana że kilka tych modeli znajdzie się w moim nowym lokum
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 10:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dodatki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: