Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kantor online

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diper
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 19:08    Temat postu: Kantor online Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Kantor online jest świetną sprawą: znacznie lepsze kursy od kantorów stacjonarnych, dużo większa wygoda oraz bezpieczeństwo to największe atuty tych kantorów. Osobiście polecam kantory internetowe, bo są najlepsze do wymiany walutowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Lut 28, 2018 19:08    Temat postu:

Powrót do góry
Biedronka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informacje bo również wydaje mi się, że kantor on linę jest lepszą opcją niż taki stacjonarny Smile Pozdrawiam!
Kalimba
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że kantory internetowe są lepsze od stacjonarnych. Pod warunkiem oczywiście, że trafiasz do profesjonalnego kantoru. Pamiętaj, że profesjonalny kantor to dobre kursy walut, szybka transakcja no i intuicyjna obsługa. Ze sprawdzonych przeze mnie kantorów w sumie tylko http://www.trejdoo.com/ spełnia te wymagania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
badgirl25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolę iść osobiście do kantoru i tam dokonać wymiany Smile
Magdyy1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2018 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to zalezy jak jade na jakąs jednodniowa wycieczkę to zazwyczaj wymieniam pieniądze w stacjonarnym bo jest zdecydowanie szybciej ale jak już mam chwile zapasu no to wtedy tylko online. Kilka lat temu otworzyłam konto w https://cinkciarz.pl/ i tam juz wymieniam dłuższy czas ale mam jeszcze jedno konto w internetowykantor i czasem tez tam zaglądam, zależy też od kursu.
Powrót do góry
mama_kama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdyy1 a może korzystasz na Cinkciarzu z transakcji społecznościowej? Wiesz może na czym to dokładnie polega? Bo na stronie pisze, ze to wymiana walut między użytkownikami serwisu po kursie ustalonym samodzielnie i bez opłat i prowizji. Mam kredyt we frankach i nie będę ukrywać, że dla mnie przy spłacie raty liczy się każda złotówka. A tam piszą, że ta forma wymiany waluty jest polecana właśnie przy spłacie hipoteki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marlenkax
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie to powiem Wam, że też szukam dobrego kantoru internetowego czytam tematy takie jak https://coinforum.pl/kantory-online-t719.html i się zastanawiam czym tak naprawdę kierować się przy wyborze? Są tu osoby z doświadczeniem, ktore będą w stanie mi pomóc i wskazać kantor w którym są korzystne do wymiany kursy?
Powrót do góry
kather
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci powiem, że dla mnie najważniejsza jest kwota kursu. Walutę wymieniam głównie z myślą o spłacie kredytu hipoteczniego - jestem nieszczęśnikiem frankowiczem. Ale kiedy zbliża się rata kredytu to na https://cinkciarz.pl/kantor/kursy-walut-cinkciarz-pl/chf obserwuję jak wygląda kurs i wystawiam ofertę zakupu w transakcji społecznościowej. I jak dostaję ofertę która mnie interesuje to kupuję po "znajomości" i bezpośrednio z kantoru wpłacam rate. Już od ponad roku tak robię.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2018 11:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: