Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Telefon i kamera sportowa - co polecacie?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Telefony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amelia332
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 08:35    Temat postu: Telefon i kamera sportowa - co polecacie? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałem zapytać jakie producenta możecie polecić jeżeli chodzi o dobry smartphone w rozsądnej cenie a do tego również szukam kamery sportowej dla męża. Macie może dla mnie jakieś wskazówki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 24, 2018 08:35    Temat postu:

Powrót do góry
Weronika334
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie wiele osób poleci Ci IPhona, jednak ze względu na wysoką cenę nowych modeli moim zdaniem nie jest to inwestycja warta zachodu. Ja wybrałam telefon Xiaomi i szczerze mogę polecić ze względu na dobre podzespoły, parametry (również aparat) no ale to musisz sprawdzić dokładnie przy danym modelu. Jaki wyznaczyłaś sobie budżet?
Powrót do góry
polka90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co sie orientuje to kamery z Sony sa nalepsze, natomiast jesli chodzi o telefony to niewazna jest marka/firma ale ilosc pixeli-im wiecej tym ladniejsze baedzie zdjecie. ale zerknij sobie na e-oko.pl tam maja sporo sprzetu w niskich cenach
Powrót do góry
Justyna1993
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polka90 napisał:
z tego co sie orientuje to kamery z Sony sa nalepsze, natomiast jesli chodzi o telefony to niewazna jest marka/firma ale ilosc pixeli-im wiecej tym ladniejsze baedzie zdjecie. ale zerknij sobie na e-oko.pl tam maja sporo sprzetu w niskich cenach

Kojarzę ten sklep również bardzo dobrze, brałam tam w leasing drona do firmy fotograficznej. Prowadzę z siostrą studio fotograficzne, kamerujemy wesela, uroczystości itd. Dużo teraz firm posiada w ofercie filmowanie z góry także i my mamy to w ofercie dzięki e-oko
Powrót do góry
Daria889
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie nie idę w najbardziej znane marki bo to już teraz o niczym nie świadczy i jeżeli już to patrz na dodatkowe funkcje oraz użyte podzespoły. Moim zdaniem producent Xiaomi tutaj jak najbardziej się wyróżnia. Do tego też cenowo wygląda to bardzo dobrze. A całą ofertę telefonów oraz szeroki wybór kamer sportowych znajdziesz w sklepie internetowym www.aze.com.pl
Powrót do góry
PatrycjaM22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wyboru telefonu i kamery sportowej to warto przede wszystkim patrzeć na parametry, a nie tylko markę bo za nią też niestety sporo płacimy. Tutaj mogę się zgodzić co do sklepu internetowego AZE bo kupowałam u nich telefon i z tego co pamiętam akurat w przypadku producenta Xiaomi wybór jest ogromny. Dobre ceny, miła obsługa i sprawna wysyłka, a kamer sportowych również u nich nie brakuje Smile
Powrót do góry
Emilia322
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my z mężem uwielbiamy sporty zimowe, więc kamera sportową musi z nami być zawsze. Miesiąc temu kupiliśmy u nich nową, a mianowicie model G3 DUO PROFESSIONAL - GITUP. Ma w sobie już chyba wszystko czego potrzebowaliśmy rozdzielczość, stabilizację, wbudowane Wifi i długi czas pracy na jednym ładowaniu Smile
Powrót do góry
Ladieno1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kamerki sportowej to na pewno od Xblitza - http://xblitz.pl/produkt/kamera-sportowa-action-4k/ one są bardzo dobre w ogole firma robi bardzo dobry sprzęt w rozsądnej cenie
Powrót do góry
ElaW21
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również na ten moment kierowałabym się na wybór producenta Xiaomi, bo porównując stosunek jakości wykonania i użytych elementów do ceny to wygląda to bardzo obiecująco. W ich przypadku przynajmniej wiem za co płacę, a nie jak przy niektórych "przereklamowanych" producentach. Dlatego jak smartphon to Xiaomi a jak kamera to GitUP. Sprawdzałam i widzę, że można ich znaleźć w tym wspomnianym sklepie aze.com.pl wiec śmiało tam zaglądaj Smile
Powrót do góry
Foczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xioami faktycznie wiele osób poleca. Warto przeglądać oferty też w porównywarkach takich jak Komórkomat. Modeli telefonów jest sporo i na prawdę tylko porównując dokładnie specyfikacje jesteśmy w stanie coś ciekawego wybrać.
Powrót do góry
klaudeczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kamera sportowa to raczej GoPro, a telefon warto rozejrzeć się za Honorem
Powrót do góry
Amelia332
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Wam bardzo za każdą z odpowiedzi i pomoc Smile W takim razie dziś sprawdze co mają ciekawego w AZE i jak pojawią się jeszcze jakieś pytania to będę pisała. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Darjana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli kamera sportowa, to tylko go pro. Zawsze widzi się, że profesjonaliści używają ich i jest to raczej solidna marka z dobrą jakością. Sprawdź tutaj czy Ci się coś spodoba http://rankingfotografa.pl/kamera-sportowa-gopro-jaka/. Wersji jest mega dużo, różnią się wielkością ,ceną no i tym jaka jest jakość nagrania. Bardzo fajne są ich kamerki, które są dosłownie jak mała kosteczka i wszędzie je można zabrać. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
fekky
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kamery/aparaty to od siebie polecam sklep https://e-oko.pl/ w swojej ofercie mają wiele sprzętów mniej lub bardziej profesjonalnych w dobrych cenach, a jeśli macie mały budżet to nic nie szkodzi, bo prowadzą tez komis aparatów używanych także sądzę, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie!
Powrót do góry
Sonia23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o tym, aby zainwestować w telefon z fajnym aparatem jak np. https://at-outlet.pl/telefony/samsung-galaxy-s8-64gb-orchid-gray-rok-gwarancji-kl-a oczywiście na Androidzie? Z tego co wiem, wiele osób chwali sobie ten model chociażby za dobrą jakość zdjęć i nagrań, może więc, warto postawić na taką opcję?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Maj 28, 2018 08:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Telefony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: