Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kruche paznokcie - czy to grzybica?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m.swiatek901
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej stosować dobre odżywki, jednak jeśli nie pomogą to konieczna będzie konsultacja z dermatologiem, kóry przepisze odpowiednie preparaty i witaminy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 10, 2017 09:21    Temat postu:

Powrót do góry
BasiaMałec
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz ten problem tylko na stopach, to proponuję wybrać się nie do dermatologa, bo to nie jest problem typowo skórny, ale do podologa. Ja sama niedawno dowiedziałam się o istnieniu takiego lekarza ponieważ miałam problemy z grzybicą paznokci i koleżanka poleciła mi najbliższy gabinet. Tam oprócz leków dostałam również bardzo fajny preparat do stóp Callusan https://www.callusan.sklep.pl/p/28/8/callusan-rapid . W pracy cały dzień spędzam w pełnym obuwiu, dlatego taki spray świetnie nawilża moje stopy, wspomaga leczenie grzybicy i chroni przed jej nawrotem. Pomimo tego, że problem już zniknął nadal używam profilaktycznie pianki Callusan Rapid którą zamawiam na wyżej wymienionej stronie.
Powrót do góry
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Cze 10, 2017 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak jak Basia polecam kosmetyki firmy UNGUISAN. Bardzo skuteczny jest ten sztyft https://www.callusan.sklep.pl/p/6/27/unguisan-sztyft-do-paznokci-i-skorek. Dzięki zawartości mocznika świetnie nawilża i zmiękcza kruche i łamliwe paznokcie i skórki. Dodatkowo jest odpowiedni dla każdego rodzaju paznokci, bezpieczny dla diabetyków.
Powrót do góry
Bunia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio znajoma mówiła że na coś takiego to bardzo dobry jest japoński manicure. Taki manicure ma na celu wzmocnienie i odżywienie (m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzmionka z morza japońskiego, keratyna) paznokci o pięknym połysku." Znalazłam salon który wykonuje taki manicure, to http://piekniejszaty.pl/o-nas/. Myslę że możesz spróbować. Na pewno nie zaszkodzi a może znacznie poprawić kondycje Twoich paznokci.
Powrót do góry
monisiak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 12:06    Temat postu: Paznokcie Odpowiedz z cytatem

Niestety, na ogół się tak uważa, że kruche paznokcie oznaczają grzybicę tych partii naszego ciała, Jednak może to być spowodowane niedoborem jakiś witamin, albo zmianami hormonalnymi. Pomoże Ci w Twoim problemie lekarz podolog Agnieszka Kaszuba http://agnieszkakaszuba.pl/ . Rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.
Powrót do góry
aneczka77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do stanu swoich stóp czy paznokci, to czym prędzej udaj się do podologa, jedną ze sprawdzonych firm są oni https://podoland.pl Sama zastanawiam się nad wizytą, bo mam strasznie suche nogi. A raz na rok warto pójść chociażby dla upewnienia że nic nam nie dolega.
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie, jaki sens ma leczenie choroby, której być może nawet nie macie? Przecież powinniście z tymi objawami udać się do dobrego podologa, takiego jak https://ekspert-stop.pl/ który odpowiedni zdiagnozuje Wasz problem i zaproponuje odpowiednie leczenie. W przeciwnym razie sami narażacie się na poważniejsze następstwa.
Powrót do góry
ruson
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli masz takie obawy to idź najlepiej do lekarza, ten może skieruje cię na jakiś zabieg np. laser
aneczka77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samodzielnie jest ciężko rozpoznać czy to grzybica, jeżeli mowa o początkowym stanie. Najlepiej będzie jeżeli udasz się do specjalisty, moja znajoma nie dawno u nich leczyła grzybicę stóp http://foot-med.pl Po krótkim czasie skutecznie ja wyleczyli z tego wstydliwego problemu.
Fraza
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba znaleźć dermatologa. No i pewnie jakieś skierowanie by się przydało od lekarza rodzinnego. Teraz wbić sie gdzieś na wizytę to problem, ale żeby się wspomóc w tych poszukiwaniach, można skorzystać ze strony https://ranking.abczdrowie.pl/s/dermatolog/warszawa To wiele ułatwia, w ciagu kilku chwil wiedziałam, gdzie zadzwonić.
Powrót do góry
werawrona
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciężko jest coś takiego ocenić przez internet, w takich sytuacjach najlepiej udać się do dermatologa
Powrót do góry
moniczka3298
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy grzybicy paznokcie są osłabione, więc mogą pękać i się rozdwajać. Gdy miałam podobny problem, to w aptece polecono mi maść przeciwgrzybiczą. Sprawdź sobie clotrimazolum ulotka na ktomalek.pl, jest bez recepty i skuteczny nie tylko w grzybicy paznokci Smile
Powrót do góry
krystian234ed
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno to nie jest grzybica tylko inna znana choroba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Perlista
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czekałabym na rozwój wypadków, wolałabym wybrać sie do podologa. Jesli sa jakieś watpliwości to trzeba skorzystać z porad specjalisty. Wiem, że czasem trudno znaleźć porządnego, ale zawsze można poszukac w sieci.

Ostatnio zmieniony przez Perlista dnia Wto Maj 22, 2018 11:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
marlenkax
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie od razu grzybica może brakuje Ci jakichś witamin? Myślałaś o suplementacji? Ja stosuję Look Up na mocne włosy i paznokcie i odkąd zaczęłam do dziś widać ogromną poprawę poczytaj w internecie więcej na ten temat, bo być może taki suplement okaże się dla Ciebie pomocny Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2018 09:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: