Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dieta
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
holeczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 14:06    Temat postu: dieta Odpowiedz z cytatem

Hey, może mi coś doradzicie dziewczyny, zbliża się wielkimi krokami mój wielki dzień czyli wesele 😀 no i planuje w wakacje zacząć szukać sukni, no i chciałabym trochę zrzucić do tego czasu, myślałam nad dietą u Michała Wrzoska, może któraś korzystała z jego usług i mogłaby się wypowiedzieć? Bo slyszałam że bardzo smaczne diety ma, a ja wlasnie jestem dość wybredna i zawsze się szybko zniechęcam"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 20, 2018 14:06    Temat postu:

Powrót do góry
Ladieno1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja popieram w ogóle takie diety które są układane pod nas, bo wtedy nam łatwiej wytrzymać. Czytałam o tym że po prostu jak masz zapewnione wszystkie składniki to nie ma takich napadów głodu itd. Smile więc taka dieta od dietetyka na pewno ma sens i jest lepszym rozwiązaniem niż takie odchudzanie na własną reke
Powrót do góry
Relka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta podobna bardzo ważna jest w przypadku leczenia hashimoto. O chorobie hashimoto możecie przeczytać na KtoMaLek.pl. Artykuł jest bardzo rzetelnie napisany, więc na pewno się z niego dowiecie wszystkiego, co najważniejsze.
Powrót do góry
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialam okazje korzystac z uslug Michała Smile Redukcja pod okiem Michała przeszła bardzo sprawnie i przede wszystkim zdrowo!! Przepisy które dostałam, są bardzo smaczne i bardzo szybkie w przygotowaniu, co w moim przypadku jest bardzo ważne.Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie tempo odpisywania na maile i to w każdy dzień tygodnia Smile
Powrót do góry
holeczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak dokladnie wyglada poczatek wspolpracy ? Na jakiej zasadzie dietetyk dobieral Ci diete? opowiesz cos wiecej ?Smile
Powrót do góry
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, ze opowiem Smile! Po wykupieniu pakietu dostalam taki formularz, w ktorym byl wywiad medyczny i taki formularz dotyczacy treningow. Po niecalym tygodniu dostalam na maila rozpiske produktow, ktore powinnam kupic oraz rozpiske diety - wraz z gotowymi przepisami! i to nieziemsko smacznymi - niektore nawet wprowadzilam do rodzinnego jadlospisu Smile Przez caly okres 6 tygodni mialam na biezaco kontakt z Michalem - na maile odpisywal szybciej niz moje przyjaciolki na fb Very Happy Wspieral, doradzal, podnosil na duchu, gdy mialam zalamania i dawal dodatkowe wskazowki. A no i zapomnialabym! dostalam z dieta tez rozpisany plan treningowy i suplementacje, bo chcialam sie w pelni wziac za siebie Smile
Powrót do góry
natkabos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda dieta powinna być zbilansowana pod potrzeby osoby, która tą dietę wykupiła. warto szukać w google dietetyka, który pochodzi z naszego miasta np " dietetyk wrocław . Dzięki temu możemy z taką osobą się spotkać i porozmawiać na tematy, które jest czasem ciężko napisać maila. Takiemu specjaliście trzeba określić co możesz jeść, czego nie możesz jeść, co lubisz, a co Cię odrzuca. Dzięki takim informacjom, zostanie idealnie stworzona dieta pod twoje wymagania.
Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda taka dieta na odchudzanie jest dobra. Oprócz tego stosuje tradycyjne metody odchudzania czyli ćwiczenia. Mam taki trik który wspomaga zrzucanie boczków a dokładnie bielizna wyszczuplająca i modelujaca z orirose http://orirose.pl/ Ona jest o tyle fajna ,że jak ćwiczycie to efekty nadchodzą szybciej i są znacznie bardziej zadowalające. Smile
Powrót do góry
antoniokim
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 03, 2018 11:42    Temat postu: Great topic Odpowiedz z cytatem

Awesome point and The word eating regimen frequently infer the utilization of a particular admission of sustenance for wellbeing or weight-administration reasons.[/u]
rachelka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie korzystałam z jego usług, ale również słyszałam, że warto.
Powrót do góry
Kafka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się zastanawiam nad dietą u tego Michala Wrzoska. A to za sprawą mojej szwagierki bo schudła aż 15 kilo z nim! A zawsze miała ogromny problem i do tego niedoczynność tarczycy. Ja jestem na prawdę pod wrażeniem
Powrót do góry
amanda_kos
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jeszcze sprawdzić bloga Qchenne Inspiracje. Jego autorka ma doświadczenie z dietą w niedoczynności tarczycy.
Powrót do góry
ella87
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytam bloga zdrowy świat. Zerknij na http://zdrowyswiat.pl/jak-szybko-i-skutecznie-schudnac/
kajuska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie diety online to jest świetna sprawa, mało kto teraz ma czas zeby chodzić tak do dietetyka. A tak to się wypełni wszystkie informacje, pogada i można mieć fajny zdrowy jadłospis. Ja to popieram
Powrót do góry
mkaslom78
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie dla mnie najlepsza jest dieta bebio. Jest to specjalny sposób żywienia polegający na zrównoważonej i zbilansowanej diecie. Moim zdaniem jest dziś dieta przyszłości. Bez obaw dzięki tej diecie nie nabawicie się, żadnych problemów zdrowotnych, gdyż jest ona całkowicie bezpieczna.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 22, 2018 14:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: