Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Choroby kobiecie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ela78
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jako kobiety musimy również przebadać się na choroby weneryczne. Różnie to w życiu bywa. Ja zamierzam sobie zrobić taki test który przebada mnie na kilka ustrojów- https://drwenerolog.pl/objawy/bol-pieczenie-szczypanie-mrowienie-klucie-swedzenie-cewce-moczowej/ test sobie zamówię przez internet a w domu wykonam wymaz i odeślę go do laboratorium. I zrobię to anonimowo bo po co ma mąż się dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 22, 2017 09:43    Temat postu:

Powrót do góry
kulik86
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że znacznie gorszym problemem jest rak piersi - http://chirurgbialystok.pl/rak-piersi-objawy-leczenie-oraz-profilaktyka/ - coraz częściej słyszy się o tym jak to ktoś zachorował na raka - myślę, że w tym przypadku bardzo ważne są regularne badania.
Powrót do góry
karmelowa77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może trzeba zrobić USG jamy brzusznej? Ja polecam http://all-med.pl/gabinety/usg/ w Łodzi, tam Ci pomogą
Powrót do góry
Kamila T
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety też zaczęłam się badać za późno. Mam nadzieję, że Wy odpowiednio o siebie dbacie i badacie się regularnie. Teraz nieciężko o jakieś świństwo. Jeżeli któraś jest z okolic Wrocławia to zostawiam link do fajnej przychodni we Wrocławiu gdzie można zrobić odpowiednie testy! Dbajcie o siebie dziewczyny!
Powrót do góry
asi21
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 20:26    Temat postu: Mammograf analogowy Odpowiedz z cytatem

A czy miałyście już badanie takim sprzętem jak mammograf analogowy? Od jakiego wieku jest wskazane takie badanie?
Powrót do góry
Nektarynka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm mammografie robi się chyba dopiero po 35 roku życia. Jak masz wątpliwości co do zdrowia piersi to podejdź sobie a usg piersi http://progressclinic.pl/badania/usg/ . Badanie trwa krótko i nie kosztuje wiele a będziesz miała spokojną głowę. USG jest "przyjemniejsze" niż mammografia bo mammograf naciska na pierś i może powodować ból, a usg jest bezbolesne.
Powrót do góry
juro544
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy jak się spojrzy
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że warto jest samemu zadbać o swoje zdrowie, bo wiadomo że na państwo nie ma co liczyć. Ja sama robię sobie usg przynajmniej raz w roku. Zawsze wtedy korzystam z usług http://www.helimed.pl/uslugi/badania-w-znieczuleniu/. Wizyta przebiega sprawnie i profesjonalnie, dzięki wykwalifikowanemu personelowi.
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ci Klinikę Nadgarstka.
Powrót do góry
marakuja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popłakałam się dziś, bo mama zjadła mi ostatni jogurt, który był w lodówce… Tak właśnie przechodzę PMS. Co miesiąc płaczę z głupich powodów, kłócę się z ludźmi o błahostki, a potem się wstydzę. Czy któraś z Was zażywa tabletki na PMS, o których można przeczytać na http://www.castagnus.pl/ ? Pomagają Wam? Nienawidzę tego czasu przed okresem i zazdroszczę tym, które nie mają problemu z PMS.
Powrót do góry
kaczorekk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popłakałaś się, bo mama Ci zjadła jogurt? To ja bym się na Twoim miejscu poważnie nad sobą zastanowił...
gracja
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kobiece schorzenia to nie tylko te poważne, ale też te błahostki, jak stany zapalne i infekcje. Dobrze, że zwykle w apteczce mam clotrimazolum niemniej wolałabym po prostu tych infekcji unikać, bo to żadna przyjemność Hrm
Powrót do góry
zebra12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pms to strasznie uciążliwa sprawa, zwłaszcza jak daje nam konkretnie popalić i płaczemy, czy nawet nie potrafimy wyjść z domu z powodu bólu brzucha, ja na przykład stosuję cały czas antykoncepcję vines, wiem ,że jest ona dobrze dobrana, bo nie mam żadnych przykrych dolegliwości ani bóli brzucha, potrafię wyjśc do ludzi i normalnie isę bawić, nawet iść do pracy, bez brania wolnego.
Powrót do góry
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 05:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety powinny się badać i odwiedzać ginekologa przynajmniej raz do roku. Bardzo często nawet nie wiemy że mamy np rzęsistkowicę. Jest to bardzo podstępna choroba. Mężczyźni nie mają objawów tej choroby. U kobiet pojawiają się zielono żółte upławy o nieprzyjemnym zapachu, jak i swędzenie i pieczenie w okolicach sromu. O wszystkim dotyczącym tej choroby przeczytacie https://www.invag.pl/rzesistkowica/ Leczenie trwa zazwyczaj trzy tygodnie za pomocą antybiotyku. Skutki nie leczenia tej choroby mogą być bardzo poważne.
Powrót do góry
leila254
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może na takie choroby pomoże uzdrawianie biologią? Co Wy na to? Ja jeszcze nigdy wcześniej o tym nie słyszałam i temat bardzo mnie zainteresował, a dowiedziałam się o wszystkim ze strony http://domyzdrowienia.org.pl/programy/
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 04, 2018 07:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: