Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

modne ubrania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
albedoglobe
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 13:13    Temat postu: modne ubrania Odpowiedz z cytatem

W jakich sklepach kupujecie ubrania? z pominięciem wszystkich galerii itp. ...
Reklama

Wysłany: Wto Lut 16, 2016 13:13    Temat postu:

Powrót do góry
Gunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze największy problem miałam z zakupem butów dla syna. Ale ostatnio zobaczyłam tutaj buty chłopięce primigi w świetnej cenie, więc na pewno je zamówię. Mam nadzieję, że będą trwałe.
Milena123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swetrów jest dużo, ale ja chcę podążać za najnowszymi trendami mody. Znalazłam fajny sklep > https://sklep.lemoniade.pl/swetry którego oferta bogata jest w świetne i eleganckie ubrania, w tym sweterki. Na przykład taki moherowy kardigan to klasyczny kardigan, który będzie doskonałym dopełnieniem stylizacji zarówno w czasie wiosennych dni, jak i w jesiennym okresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta-wawa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również nie przepadam za galeriami handlowymi i nie lubię robić w nich zakupów. Dlatego dla mnie naprawdę świetnym wynalazkiem były sklepy internetowe takie jak Dstreet. W takich sklepach nie trzeba godzinami chodzić od regału do regału tylko po to, żeby nic nie znaleźć. Wystarczy odpalić stronkę sklepu i szybko znajduję całą masę rzeczy, które mi się podobają i kupuję. Dzięki temu mam oryginalne ubrania, a nie wszystko na jedno kopyto jak w sieciówkach.
Powrót do góry
Kokosana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię marnować czasu na zakupach. Największy problem mam zawsze z butami, bo chodzę od sklepu do sklepu i nigdy nie ma tego, co by mi się tak naprawdę podobało. Najlepiej więc robi mi się zakupy w sklepach online, gdzie mogę sobie spokojnie poprzeglądać wszystkie modele i gdzie na ogół nie ma problemów z dostępnością danego rozmiaru itd. Takim godnym polecenia jest sklep https://butymodne.pl/tenisowki-damskie-c87981.html. Myślę, że też tam znajdziecie obuwie pod wasz gust. Ja już się dawno przekonałam, że jest to o wiele lepsza forma robienia zakupów, bo mamy dostęp do jakościowych rzeczy za naprawdę konkurencyjną cenę.
Powrót do góry
tomek34
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie w sieci, ale nie podążam za modą.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Kwi 21, 2018 15:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: