Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Narodziny dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miranda
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba kupic wozek - najlepsza opcja to wozki 3w1. Poczytajcie o nich - np tutaj: https://www.ewozki.eu/pl/c/Wozki-3w1/13
Jest to wygodna opcja i na pewno tansza - nie musimy kupowac 2 wozkow - w ten sposob przerabiamy nasz wozek w spacerowke, ktora starcza do tego 2-3 roku zycia, kiedy dziecko jeszcze w wozku jezdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 14, 2017 11:43    Temat postu:

Powrót do góry
michoone
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek to faktycznie bardzo ważna sprawa, ja mam model od adamexu, bardzo praktyczny model z przestronną gondolą, także jakbyście szukali takich rzeczy, to polecam sobie do nich zajrzeć. Oni co sezon wprowadzają nowości.
Powrót do góry
cobi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narodziny dziecka to piękna sprawa! Życzę powodzenia w nowym etapie życia!
abednarz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór wózka, to jestem zwolennikiem stawiania na polskie produkty.
Mamy wózek Monte polskiej marki, bardzo fajny, lekki model z podwójnym amortyzatorem, ciekawie się prezentuje, jest niedrogi. Widać, że wykonany jest solidnie, jakość wykorzystanych materiałów też jest dobry. Materacyk w wózku jest kokosowy, bardzo miękki.
Powrót do góry
Maja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze polskie wózki dziecięce można znaleźć na stronie pradisebaby. Mają wiele ciekawych wzorów oraz szeroki wybór kolorów. Wszystkie wózki są bardzo komfortowe i bardzo bezpieczne. Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem wózka dla dziecka, to zdecydowanie polecam sprawdzić tę stronę.
Powrót do góry
mama_kama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór wózka to tylko jeden z elementów zakupów dla maluszka. ja wózek wybierałam stacjonarnie, bo musiałam się do niego przymierzyć. Ale zamawiałam przez internet bo był tańszy. A ubranka kupiłam w https://mybasic.pl/ ale tylko ten pierwsze bo resztę mam od siostry. Ubranka świetnej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
twenty_five
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszych chwilach po narodzinach dziecka najważniejsze jest zdecydowanie jego bezpieczeństwo. U nas mąż zakupił zatem akcesoria dla niemowląt , które zwiększyły bezpieczeństwo pokoju dziecięcego Smile Zainwestowaliśmy m.in. w barierki i blokady szafek Wink
Powrót do góry
beti12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to sprawdzic czy dziecku nic nie dolega, czy nie ma żadnych problemów zdrowotnych, zwłaszcza u wcześniaków. U mojej Amelki zdiagnozowano retinopatie. szybko zdiagnozowana i od razu wdrożono leczenie , więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Retinopatia cukrzycowa w Poznaniu jest szybko diagnozowana i leczona, licze na to , że nie będzie żadnych powikłań i że wszystko sie ułoży pomyslnie, ale to się okaże jak mała podrośnie.
Powrót do góry
olaa987
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 09:53    Temat postu: dziecko Odpowiedz z cytatem

Na pewno bliskość i dotyk jest niezbędny dla dziecka zaraz po narodzinach. Jednak nie powinno to być ciągłe i stałe przytulanie, trzeba też funkcjonować. Wtedy dziecko trzeba odstawić do wózka Smile
Wózki ułatwiają życie matki, oj bardzo Smile
Ja mam wózek firmy PardiseBaby i nie zamieniłabym na żaden inny. Zachwycił mnie sowim designem, same zerknijcie jakie piękne http://paradisebaby.pl/catalog/cat/wozki_2w1
Powrót do góry
leila254
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narodziny dziecka to ważny czas i trzeba pamiętać o wielu rzeczach przed porodem, bo potem jest kłopot, jeśli czegoś brakuje. Kupcie sobie też od razu laktator. Nie wiem, jaki bardziej Wam się spodoba, bo są różne preferencje, ale myślę, że warto zerknąć na laktator elektryczny Lakta Electric. Nie wiem, czy już go widzieliście, ale opłaca się kupić. Szczególnie na stronie http://www.simed.pl/
Powrót do góry
mala_gosia84
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka do szpitala przed porodem to prawdziwe wyzwanie. Polecam ściągnąć checkliste przed przygotowaniami, aby niczego nie zapomnieć. To świetna metoda dla zapominalskich ciężarnych Wink
MalinkowaChmurka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i warto zazznaczyć że każdy szpital ma swoje wymagania co do niego zabrać Wink
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że naprawdę ciekawym pomysłem jeśli chodzi o ubiór dzieci może być takie body z krótkim rękawem dla niemowlaka. Body to jedno z najważniejszych ubranek jeśli chodzi o niemowlaki. Warto mieć ich w swojej szafie trochę więcej.
Powrót do góry
Pomarańcza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne są kosmetyki dla takiego maluszka. Musisz kupić odpowiedni szampon i płyn do ką;pieli by zadbać o skórę swojego dziecka. U nas wybór był bardzo prosty bo wiedziałam, że będe korzystać z kosmetyków od https://www.johnsonsbaby.com.pl/ . Ich szampony, czy płyny do kąpieli cały czas się sprawdzają a mleczko do ciała bardzo dobrze nawilża skórę po kąpieli.
Powrót do góry
jjusti18
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narodziny dziecka to poważna sprawa. Trzeba o tylu rzeczach pamiętać- co załatwić? Co kupić? Moja znajoma jakiś czas temu na ostatni dzwonek wiem, że kupowała pieluch i taki środek do oczyszczania noska http://www.disnemar.pl . Dobrze, że z internetu dowiedziała się, że jest to bardzo dobra mgiełka, która idealnie sprawdzi się do wrażliwego noska noworodka. Produkt okazał się być naprawdę skuteczny i nie drażnił maluszka.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 18, 2018 14:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: