Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nauka języka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weronikaff-8
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 09:00    Temat postu: nauka języka Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób zaczyna się uczyć języków takich jak angielski czy też niemiecki a nawet hiszpański , moja koleżanka chodzi już dłuższy czas do szkoły http://atschool.edu.pl/ i jest bardzo zadowolona pod każdym względem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 06, 2018 09:00    Temat postu:

Powrót do góry
dekielek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem samoukiem angielskiego i nie mogę narzekać na poziom w jakim umiem się komunikować, także polecam też może na własną rękę się pouczyć.
GabrielLla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem opanowanie języka angielskiego to dobra opcja Very Happy
Powrót do góry
monikabert90
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dekielek napisał:
Ja tam jestem samoukiem angielskiego i nie mogę narzekać na poziom w jakim umiem się komunikować, także polecam też może na własną rękę się pouczyć.

A mi jakoś tak do końca ta nauka na własną rękę nie wychodzi. Myślę, o zapisaniu się na jakiś kurs językowy z języka angielskiego, ale nie ukrywam, że nie za bardzo mam na to czas. Ostatnio trafiłam w szkole Lincoln na kurs wakacyjny https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/kursy-wakacyjne/ , który jest bardzo intensywny, bo trwa tylko 3 tygodnie. Dla mnie byłoby to bardzo wygodne, ponieważ w ciągu wakacji na pewno tyle czasu wygospodaruję. Czy ktoś z Was korzystał może z tego rodzaju kursów?
Powrót do góry
damla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również myślę o kursie z języka angielskiego, natomiast w szkole https://speak-up.pl/ . Czytałam wiele opinii w sieci i ta szkoła zdecydowanie wygrywa w porównaniu z innymi szkołami tego typu. Zorientowałam się już także w cenniku, i muszę przyznać że taki kurs wbrew pozorom nie jest tak drogi, jak sądziłam. Tym bardziej, ze teraz trwa promocja - 3 miesiące nauki za 1 zł.
Powrót do góry
klusek81
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenie tej szkoły bo w najbliższym czasie planuje podszlifować swój angielski Smile
Powrót do góry
OlaKwiat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka języków obcych w tych czasach jest bardzo ważna.. najlepiej znać dwa języki, a na pewno znajdziemy sobie zawód, który pozwoli nam utrzymać się bez problemu. Obecnie znam tylko jeden bardzo dobrze, angielski i uczę się włoskiego. Powoli do przodu!
Hanulka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zgadzam się, że obecnie bez znajomości języków obcych jest ciężko. Coraz bardziej popularne są też inne języki niż angielski. Bo angielski zna już tyle osób, więc nie ma dużego problemu ze znalezieniem ich. A już z francuskim, hiszpańskim czy rosyjskim bywa problem.
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Wam wybrać kursy językowe warszawa choćby dlatego że organizują zajęcia indywidualne na ktorych nauczyc sie porządnie języka. Taka szkola jezyka angielskiego warszawa jest przydatna

Ostatnio zmieniony przez Justyna13 dnia Wto Maj 08, 2018 00:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania, że im wcześniej rozpocznie się naukę języka obcego tym lepiej. Dlatego też zdecydowałam się zapisać dziecko do prywatnej szkoły podstawowej Te Vizja na warszawskiej Ochocie. Rozszerzony angielski ( zajęcia codziennie ), doatkowo drugi język obcy. Poza tym nowoczesne metody nauczania, super kadra pedagogiczna i duża liczba zajęć dodatkowych. Miejsce bezpieczne co dla mnie jako rodzica ma ogromne znaczenie.
Powrót do góry
Aga Wołoszyn
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 10:47    Temat postu: nauka języka Odpowiedz z cytatem

Ja też uczyłam się sama, ale na spotkaniach, to już inna sprawa.... Zapisałam się na intensywny kurs do www.prolang.pl i ćwiczę teraz angielski typowo do pracy.
Powrót do góry
kajmaczek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka języków to teraz na prawdę ważna sprawa.
Powrót do góry
malva
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 12, 2018 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że teraz lepiej postawić jednak na bardziej oryginalne języki. Na stronie: http://pchig.pl/blog/instytut-konfucjusza-w-polsce/#main znalazłam informację o Instytucie Konfucjusza czyli sztandarowej nauce chińskiego w naszym kraju - co myślicie? Wydaje mi się, że to bardzo atrakcyjna opcja.
Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bez znajomosci angielskiego ani rusz. Warto wiec brac kurs języka angielskiego warszawa , a dobra szkola jezykowa w Warszawie może tutaj duzo pomóc. Ja stawialam do tej pory na samouctwo ale jednak dzieki takim kursom języka angielskiego w Warszawie wkoncu czuje ze ogarniam język
Powrót do góry
Aga Wołoszyn
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że jeśli angielski, to tylko specjalistycznie. Jesteśmy na 7 miejscu, jeśli chodzi o znajomość języka angielskiego na świecie. Dzisiaj uzyskamy przewagę na rynku pracy jeśli nasza znajomość języka branżowego będzie lepsza niż innych, potencjalnych kandydatów. Na stronie [url]www.prolang.pl[/url] znalazłam informację, że uczą głównie języka biznesowego dostosowanego do branży, w której pracuje uczeń.
Reklama

Wysłany: Pią Maj 18, 2018 15:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: