Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nieruchomość dom czy mieszkanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Męski punkt widzenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
consera
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 10:28    Temat postu: Nieruchomość dom czy mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Będę niedługo starać się o kredyt hipoteczny który sobie sprawdzałam totalmoney jednak nadal nie zdecydowałam, czy to ostatecznie ma być dom czy mieszkanie. Waszym zdaniem - gdzie lepiej zamieszkać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 27, 2018 10:28    Temat postu:

Powrót do góry
Qudaka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę mieszkanie
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie powinno znajdować się w dobrej okolicy. Jest to bardzo ważne. Można sobie sprawdzić tę inwestycję http://alfapark.pl . Prezentuje się naprawdę ciekawie. Morena mieszkania to super sprawa. Nie są drogie, a deweloper zadbał o każdy szczegół.
Powrót do góry
DanielCa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2018 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyznam się, że najbardziej cenię sobie swobodę i spokój, dlatego też zdecydowanie wolę dom. Od nie dawna rozglądam się za nieruchomościami, przeglądając oferty tego typu w wyszukiwarce - url i szczerze planuję przeprowadzkę z mieszkania.
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam teraz mozliwości kupienia ani domu ani mieszkania, ale chcę wynająć jakieś fajne mieszkanie w Gdańsku o wysokim standardzie i zastanawiam się nad ofertą dostępną tu http://www.russjan.com/wynajem-gdansk,181,pl.html . Cena nie jest najniższa, ale za taki standard jestem w stanie tyle zapłacić.
Powrót do góry
Qukizk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę mniej zapłacić i mieszkać w gorszym standardzie.
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrzcie sobie koniecznie na te http://oliwski-park.pl apartamenty gdańsk oliwa . Myślę, że wielu z was przypadną one do gustu. Trzeba zawsze stawiać na jakość, bo to ona jest najważniejsza. Poza tym okolica musi być również przyjazna. W końcu będziemy tam spędzać naprawdę dużo czasu.
Powrót do góry
uotwarte
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia dom czy mieszkanie zależy od indywidualnej sytuacji życiowej. Dla mnie zdecydowanie wybór mieszkania, to lepsza opcja. Jedną z lokalizacji, którą brałabym pod uwagę szukając mieszkania byłaby taka z dala od miejskiego gwaru, na przykład w Gdańsku, powstaje tam Osiedle Front Park apartamenty nad motławą na sprzedaż w sąsiedztwie licznych terenów rekreacyjnych.
Powrót do góry
witka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba dobrze rozejrzeć się na rynku, aby wybrać inwestycję, która przypadnie nam do gustu. Tutaj http://www.dsdevelopment.pl/oferta/harmony-debogorze z tego co widzę jest ciekawa oferta. Warto sobie tam zerknąć. Mieszkania dębogórze to dobra inwestycja, która przede wszystkim ma świetną lokalizację. Powstaje bowiem w otoczeniu lasu.
Powrót do góry
kajtekk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 11:35    Temat postu: mieszkanie białystok Odpowiedz z cytatem

witam,
szukacie mieszkania w Białymstoku lub okolicach- polecam doskonały serwis, tutaj https://askdom.pl/sprzedaz/mieszkania/bialystok znajdziecie przeróżne mieszkania od 1 pokojowych po więcej, polecam mają dobre ceny i utrzymują stały kontakt podczas transakcji
felitka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli za miastem to dom, ale w mieście wygodniej mieszka się w mieszkaniu no i też koszty są mniejsze. Ja się ze wsi z domu przeprowadziłam do kawalerki w Warszawie i mimo że jest mniej miejsca to mam więcej luksusu. Przy współpracy z pośrednikiem Eugeniuszem Jaworskim udało mi się kupić stosunkowo nowe mieszkanie, tylko paroletnie, super wykończone i okolicy gdzie wszędzie mam blisko. Jak będziesz kupować swoje to też na to patrz bo zobaczysz, że w przyszłości za to podziękujesz Wink Jak coś to polecam tego mojego agenta, naprawdę rzetelny , łap telefon 603 195 624
Powrót do góry
werdon
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest mieszkać w okolicy dużego miasta. W Polsce ogromne wrażenie robi na mnie głównie Warszawa. Wcześniej mieszkaliśmy na Psim Polu we Wrocławiu, ale to nie jest to samo. domy pod Warszawą wyglądają zupełnie inaczej, to jest zupełnie inny poziom życia. Ludzie wydają się być jacyś tacy, milsi. Na dodatek wszędzie jest blisko, więc nie mamy problemów z zakupami, nie mamy problemów z wizytami u specjalistów. To naprawdę cudowne!
Powrót do góry
werdon
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez werdon dnia Wto Maj 22, 2018 12:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
meandrek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubisz mieszkać w mieście to lepiej mieszkanie
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wygląda u Was sytuacja z projektem domu? Bo wiem, że to główny problem. Trzeba wszystko dostosować do działki itd. Fajne projekty oferuje https://www.dominanta.pl/ ponieważ nawet na etapie budowy możemy liczyć na pomoc autora.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Maj 21, 2018 12:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Męski punkt widzenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: