Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak się ubieracie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na klasykę i praktyczność Smile Najlepiej kupować rzeczy, które są uniwersalne i zawsze będą modne Wink Aktualnie czekam na śliczną parkę wiosenną. Zamówiłam na Netmoda.pl - jutro powinna dojść. Choć pogoda trochę mi pokrzyżowała plany, to na pewno wkrótce będę mogła ją ubrać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Mar 18, 2018 16:54    Temat postu:

Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się ubierać modnie i wygodnie. Nie lubię tracić czasu na chodzenie po sklepach, dlatego też preferuję takie rozwiązania jak zakupy online. Wystarczy zajrzeć do http://phenotype.pl/category/pants by przekonać się, jakie niesie to korzyści. Jeżeli nigdy nie korzystaliście z takich sklepów, to najwyższa pora się do nich przekonać Smile
Powrót do góry
kasia_wozniak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram ubierać się dość luźno, ale elegancko. Zawsze mam na ręce też zegarek od https://www.e-watches.pl/marki/zegarki-cluse-akcesoria który dopełnia moją stylizację (zegarek zawsze dodaje elegancji, niezależnie od tego, jaki jest).
Powrót do góry
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niespecjalnie śledzę panujące trendy. Ubieram się w to co mi się podoba i w czym mi wygodnie Smile Dzisiaj znalazłam kurtki skórzane producent i zastanawiam się nad zamówieniem dwóch kurtek. Nie mam zadnej skórzanej więc jest to mój absolutny must have tej wiosny. Ceny są bardzo atrakcyjne a kurtki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Powrót do góry
Issa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię podążania za modą, wolę sama wymyślać, lubie nietypowe ubrania, dużo kolorów.
Powrót do góry
poziomka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to zawsze lubiłam się odznaczać eleganckim strojem zarówno w pracy jak i na co dzień. Nie lubie chodzić w tym co wszyscy, tylko zawsze staram się mieć coś innego, bardziej nietuzinkowego. Dlatego większość mojej garderoby zakupiłam u Aeterie. Teraz właśnie czekam aż przyjdzie mi moje zamówienie z sukienką na wesele koleżanki
Powrót do góry
etharos
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a widzieliście najdziwniejsze trendy w makijażu : http://ranking-kosmetykow.pl/2017/10/02/najdziwniejsze-trendy-w-makijazu-w-2017-roku/ na prawdę nieźle ja bym nie była w stanie czegoś takiego sobie zrobić , wolę taki stonowany styl ubioru i makijażu.
Powrót do góry
Marcin_BM
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejsze jest aby ubrać się schludnie i czysto. Inne rzeczy nie mają dla mnie większego znaczenia.
polecga
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście coraz częściej robię zakupy przez internet. Jest to znacznie wygodniejsz niż chodzenie pół dnia po galerii handlowej. Na przykład na https://sellektor.com można bez problemu znaleźć wiele ciekawych ubrań, które ciężko znaleźć w sklepach stacjonarnych.
Powrót do góry
ola89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj ubieram sie elegancko, teraz jestem w ciazy i musze przyznaz ze to dla mnie wyzwanie w kwestii ubioru. Musze kupić elegancką sunkienke ciązowa. Tydzien temu obeszłam kilka sklepów z moim miescie i porazka, wszystko to jakies namioty, jak na starsza panią. Ale znalazłam sklep internetowy https://99shop.pl/c/5/sukienki-ciazowe-i-tuniki-odziez-ciazowa.html w którym znalazłam śliczne sukienki. Chyba spróbuje cos zamówic.
Powrót do góry
paskowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej wybieram wygodne ubrania, które mają w sobie nutkę oryginalności. Moim najnowszym odkryciem są biustonosze ze strapsami. Doskonale prezentują się zarówno do pracy, szkoły oraz na spotkanie towarzyskie ze znajomymi.
Powrót do góry
Daglers
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz się ubieram dość prosto wystarczy mi koszulka z własnym wzorem bo tylko takie koszulki noszę i jakieś spodnie jeansowe to mój styl na co dzień a na okazje to wiadomo więcej tego mam.
Powrót do góry
braaap
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam styl sportowy i zazwyczaj noszę jeansy, trampki, koszulki i bluzy. Dodatki do odzieży równiez wybieram te bardziej sportowe. Zawracam bardzo dużą uwagę na jakość kupowanych przeze mnie produktów i ich design. Teraz chcę sobie kupic torbę z tej oferty https://www.codezero.pl/pol_m_PRODUKTY_RE-SAILCLING-164.html . Jest po prostu idealna na lato.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 06:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13
Skocz do: