Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Libido a PMS
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misia8603
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 13:04    Temat postu: Libido a PMS Odpowiedz z cytatem

Dla mnie PMS gorszy do zniesienia, niż największy kac. Ból piersi, ogromny apetyt, do tego to rozdrażnienie i przygnębienie.. Cierpię i ja, i mój chłopak, a ja z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się tylko zastanawiam, ile on jeszcze wytrzyma tych moich napadów. ☹ Zaczęłam szukać informacji na temat PMS i trafiłam na http://www.castagnus.pl/, słyszałyście? Jest to roślinny wyciąg łagodzący objawy PMS. Nieźle się zdziwiłam, bo nie miałam pojęcia, że w naturze istnieje coś na problemy z PMS! Chętnie spróbuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Paź 27, 2017 13:04    Temat postu:

Powrót do góry
avocado
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę sensu truć się zbędną chemią, skoro problem można rozwiązać dobrze dobraną pigułką i połączyć przyjemne z pożytecznym. U mnie wystarczyły vixpo i krótsza przerwa pomiędzy pigułkami z hormonem, aby większość nieprzyjemnych objawów ustąpiła.
Powrót do góry
banderol
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze Wam powiem, ze jezeli chcecie moje drogie zwiekszyc swoje libido to jest na to wiele fajnych sposobow. Kilka z nich z artykułów Adamed.Expert znalazlam, a kilka polecila mi kolezanka. Jestescie ciekawe jakie to sposoby? Smile
avocado
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czuję potrzeby zwiększania czegoś, co jest ok. Vixpo mi do tego celu wystarczają aż nadto. Very Happy
Powrót do góry
RysiaPysia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdy ja mialam trudne dni i pms rujnowal moje zycie i moj zwiazek postanowilam zadzialac... poszlam do lekarza po hormony,. najpierw bralam tabletki teraz mam wkladke levosert.. pms juz nie mam, okres tez sie wyregulowal.. teraz jestem szczesliwa i chlop juz nie chce odejsc Very Happy
Powrót do góry
Cat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odkąd biorę vixpo, nie mam problemu ani z jednym, ani z drugim hi hi. Very Happy
Powrót do góry
Aneczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie biorę żadnych hormonów i nie zamierzam. Jak mam miesiączkę i ból w podbrzuszu sto razy wolę wziąć jakąś no-spę niż pakować w siebie latami tabletki hormonalne. Jestem też zdania, że są one w dużej mierze odpowiedzialne za nowotwory kobiece jak rak piersi czy szyjki macicy.
Powrót do góry
enilowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aneczka napisał:
Nie biorę żadnych hormonów i nie zamierzam. Jak mam miesiączkę i ból w podbrzuszu sto razy wolę wziąć jakąś no-spę niż pakować w siebie latami tabletki hormonalne. Jestem też zdania, że są one w dużej mierze odpowiedzialne za nowotwory kobiece jak rak piersi czy szyjki macicy.

Nawet jeśli nie przyjmujemy tabletek hormonalnych, to profilaktyczne badania i tak są niezwykle ważne. A jeśli już zauważymy jakieś zmiany, czy to w samodzielnie i czy w wynikach badań, to bez zwlekania należy kontaktować się z chirurgiem-onkologiem. Dzisiejsza chirurgia oferuje wiele możliwości leczenia, w tym techniki mało inwazyjne. Takie sposoby leczenia oferuje Centrum Chirurgii Ogólnej oraz Onkologicznej chirurgia-onkologia.com.pl, a prof. Mituś jest uznanym w Polsce ekspertem w leczeniu guzów piersi.
Powrót do góry
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, ze antykoncepcja, ktora jest dobrze dobrana nie bedzie powodowac skutkow ubocznych. U mnie odkad lekarka na podstawie badan dobrala belare odczuwalne sa same pozytywne efekty. Mam duzo mniejsze bole menstruacyjne, nie mam problemow z pms, zadnych wachan nastrojow.
Powrót do góry
ciekawska9
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to i ja się dopisuję, bo temat pms-u i hormonów obcy mi nie jest Wink
Moja pani doktor, u której się leczyłam kilka lat niestety wyjechała za granicę, ale teraz mam równie fajnych lekarzy z http://medycynadab.pl/, którzy pomagają mi moją gospodarkę hormonalną uregulować.
Oni zajmują się też badaniem piersi, więc jak wyczułam w piersi zgrubienie, które okazało się gruczolakowłókniakiem, to od razu mogli wykonać badania i mnie uspokoić, że to nie coś poważnego.
Powrót do góry
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez nie przepadam za tabletkami, zwłaszcza że np. u mnie okazało się, że bolesne miesiączki są spowodowane wysoką prolaktyną. Dopiero po unormowaniu jej poziomu problem zniknął. Ale może masz źle dobrane. Czasem lepiej iść zapytać lekarza, np. na http://edoktor24.pl/ możesz przedyskutować to online, ginekolog doradzi ci zmianę.
Powrót do góry
damla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto zacząć spożywać Miovarian? Z tego co wiem, to wiele kobiet poleca ten specyfik, ponieważ wpływa pozytywnie na nasz organizm oraz pomaga zachować właściwą równowagę hormonalną. Kupicie go na przykład tutaj https://www.strywald24.pl/miovarian-60-saszetek.html
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo mogą dać dobrze dobrane tabletki antykoncepcyjne. Mam na myśli na przykład Vixpo, które są rekomendowaną metodą antykoncepcji w przypadku zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Koniecznie porozmawiaj o nich ze swoim ginekologiem. Myślę, że to może być najrozsądniejsze rozwiązanie.
Powrót do góry
emm
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, ze one łagodzą pms, bo przez krótszą przerwę wahanie hormonów nie jest tak duże.
zebra12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze dobrane tabletki antykoncepcyjne potrafią tez złagodzić pms to prawda... najważniejsze,że są one dobrze dobrane, to w tedy taka pigułka antykoncepcyjna potrafi nie tylko zabezpieczać przed niechciana ciążą ale i też sprawić,że pms nie jest dla nas taki uciążliwy, a co za tym idzie libido w normie, sama stosuję pigułki i widzę znaczną poprawę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 02, 2018 14:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: