Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie kupić mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alik3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w Poznaniu powstało fajne nowe osiedle, na którym można kupić nowe domki szeregowe http://nowezlotniki.pl/ Jest to świetna opcja, jeśli nie chcecie budować swojego domu i szybko szukacie czegoś do kupienia. Można od razu się wprowadzać do tych domków i nie są one drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 06, 2018 16:04    Temat postu:

Powrót do góry
damla
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie najlepiej kupić przy pomocy biura nieruchomości. Mamy pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Natomiast jeśli chodzi o lokalizację, to jest to kwestia indywidualna - osobiście polecam Rzeszów i okolice, dzięki nieruchomosci123 opinie znajdziecie tam mieszkanie swoich marzeń.
Powrót do góry
francia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego gdzie się kupuję nie zaszkodzi na pewno sprawdzić jak sprawuje się system wentylacji oraz czy w ogóle taki w tym mieszkaniu jest. Może to oszczędzić w perspektywie czasu wielu problemów.
Hanulka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór mieszkania od dewelopera wcale nie jest łatwy. Ja kupując swoje mieszkanie nasłuchałam się tyle od znajomych. O nieprzyjemnościach jakie mieli, o problemach z blokiem. Dlatego długo szukałam i sprawdzałam opinie. I chyba naprawdę dobrze trafiłam. Mieszkam już rok z swoim mieszkaniu i jak na razie wszystko jest w najlepszym porządku. Dlatego polecam Kraków rynek pierwotny.
Powrót do góry
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja docelowo planuję zakupić dom, dlatego w tym momencie pomyśleliśmy z mężem, żeby kupić mieszkanie i za kilka lat je po prostu wynająć. Z tego, co się zorientowaliśmy, to bardzo fajnie wychodzi teraz kupowanie tego typu mieszkań http://osiedlenazdrowiu.pl/ , na nowych osiedlach, które dopiero się budują. Za kilka lat takie mieszkania będą się cieszyły jeszcze większym zainteresowaniem, w końcu masa młodych ludzi i rodzin wynajmuje teraz przez kilka lat mieszkania zanim zakupią własne, zresztą sami tak robiliśmy.
Powrót do góry
dolek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo powstaje osiedli, więc mieszkanie się znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę o mieszkaniu w centrum poznania. Chcialabym je wynajmować. Trafiłam dzisiaj na http://aiwn.pl Można tam zrobić kurs inwestowania w nieruchomości. Wydaje mi się, że ta wiedza się przyda każdemu kto ma w planach inwestycje w mieszkania i nie tylko pod wynajem.
Powrót do góry
mojwa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej byłoby Ci zamieszkać nad jeziorem Malta, z tego co wiem to są jeszcze wolne mieszkania na osiedlu ATAL Malta a jest tam naprawdę przepięknie, to wymarzona okolica do zamieszkania
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej tam, gdzie będzie nam się dobrze mieszkało. Ja pochodze z Warszawy, ale nie lubię tego miasta i chcę przeprowadzić się do Gdańska i właśnie tam szukam mieszkania na sprzedaż. Zastanawiam się nad kupieniem mieszkania dostępnęgo na tej stronie http://biuro-partner.com/ , ale nie mogę zdecydować się na konketne mieszkanie.
Powrót do góry
tatankaa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Trójmieście, a konkretnie w Gdańsku, na takim Osiedlu jak Front-Park apartamenty gdańsk nad motławą wszystko nastawione jest na wygodę mieszkańców. Mieszkania wykończone są w wysokim standardzie. Wokół Osiedla znajdują się liczne ścieżki spacerowe, lokalizacja jest bardzo atrakcyjna i sprzyja aktywnemu wypoczynkowi po pracy.
Powrót do góry
stormi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam niedawno w Warszawie na Pradze. Wszystko zalezy od twojego budzetu i na jakiej lokalizacji ci zalezy. Z takich nietypowych warszawskich inwestycji podziwiam Zlotą 44: http://zlota44.com/ Wink Nieziemska architektura i bajeczne wnetrza (widzialam w internecie). Mysle, ze ten budynek jest architektoniczna ozdobą na mapie stolicy, a nawet niektorzy okrzykneli go perelką na skale europejską.
Powrót do góry
Helutka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o lokalizacje to szukałabym pośród ofert mieszkania na sprzedaż Warszawa Ursynów Choćby ze względu na ich lokalizacje. I na pewno zakupu nie dokonywałabym sama, wolę zapłacić parę złotych, i niech mi to sprawdzi agent nieruchomosci. Mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Ursynowie to ciekawa propozycja, szczególnie z rynku wtórnego. Myslę, że to niezła inwestycja.
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybyście rozglądali się za mieszkaniem w Szczecinie to polecam zerknąć na ofertę firmy NMSzczecin https://nmszczecin.pl/. Kupiłam u nich mieszkanie jakieś 2 miesiące temu. To co wyróznia ich ofertę to przede wszystkim fakt, że oferowane mieszkania są już wykończone pod klucz w bardzo dobrym standardzie. Przejrzysta umowa, jasne warunki i korzystne ceny.
Powrót do góry
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mieszkać to tylko w Sopocie. Piękny kurort, czyste powietrze i bliskość morza. Dodatkowo jest dużo przedszkoli, szkół i miejsc służących rekreacji. No i najważniejsze - mieszkania są piękne! Tutaj najlepszy przykład: http://www.russjan.com/sopot-mieszkania,15,pl.html Akurat to biuro nieruchomości zawsze ma jakieś perełki więc jeśli planuje się zakup mieszkania to warto mieć ich na oku Smile
Powrót do góry
onomatopeja
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dopiero pytanie! Najlepiej byłoby kupić tam, gdzie będzie nam najbardziej odpowiadało, zarówno pod względem okolicy jak i ceny.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 17, 2018 06:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11
Skocz do: