Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zabawki dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz zabawek to od siebie polecam zabawki sensoryczne rozwijają najważniejsze zmysły dziecka. Może się nimi bawić już całkiem malutkie dziecko. Warto je starannie wybrać - dzięki nim dziecko będzie się nie tylko bawić, ale także świetnie się rozwijać. Znajdziesz je w tym sklepie- https://fokastara.pl/zabawki-senoryczne.html . Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lis 14, 2017 15:26    Temat postu:

Powrót do góry
Luise49
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór zabawek to na pozór prosta sprawa, przeważnie jeśli kupujemy dla dzieci znajomych. Kiedy jednak dotyczy to naszych własnych latorośli, zaczynamy się zastanawiać, co dla nich będzie najlepsze. Jakie z zabawek wpłyną na nie kreatywnie, czy czegoś je nauczą, czy krzywdy sobie nie zrobią. Kiedyś nie przywiązywało się do tego tak dużej wagi. Dziś natomiast, kiedy świat zalewa chińszczyzna, temat jest na fali. Znalazłam ciekawy artykuł dotyczący wyboru zabawek https://nianio.com.pl/najlepsze-prezenty-dzien-dziecka-ktorych-kazdy-chlopiec-sie-ucieszy/ , może komuś się przyda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Darlene
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawych zabawek dla dzieci jest coraz więcej, ostatnio widziałam bardzo fajne lalki dla dzieci na stronie urwis.pl . Zauważyłam, że szmaciane zabawki wracają do łask, niestety niektóre marki chcą za nie bardzo duże kwoty, a tutaj na szczęście ceny są przystępne.
Powrót do góry
JadwigaPi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecę coś niecodziennego, mianowicie Aqua Dragons Smile Można je nabyć tu https://gonzotoys-sklep.pl/glowna/20-aqua-dragons-in-space-6001-8437015413051.html Są to żywe gatunki wodne z rodziny skorupiaków w stanie hibernacji, które budzą się po kontakcie z wodą. W zestawie jest akwarium, pokarm i wszystko co niezbędne Smile To super prezent dla dziecka bo uczy je najważniejszych wartości, takich jak dbanie o żywą istotę, odpowiedzialność, szacunek do zwierząt. Sprawdziłam na swoich dzieciakach, naprawdę je wciągnęła opieka nad tymi stworzeniami Smile
Powrót do góry
RysiaPysia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej te domowej roboty Very Happy pomysl ile frajdy zrobi dziecku np w parku przyczepic do dwoch stojacych blisko siebie drzew folie spozywcza i malowanie jej rekami, albo robienie ludzikow z balonow i wloczki albo granie balonem z brokatem w srodku.. to duzo lepsze niz gotowce ze sklepu.. ja tak wlasnie balony itd kupuje na necie https://godanparty.pl/ zbey bylo taniej a duza paczka i z tego cos tworzymy Very Happy
Powrót do góry
klocuszek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym pomysłem jest na pewno kupno klocków Lego. Korzyść w takim wypadku jest podwójna - dziecko nie tylko otrzymuje solidną, wysokiej jakości zabawkę, ale i ma możliwość samodzielnie ją złożyć, co z pewnością rozwinie jego zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną. Słowem - same korzyści. Zwłaszcza jak młody ma zajawkę techniczną, bardzo fajnie sprawdzi się lego technic koparka zdalnie sterowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aguniia_kl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo zależy od wieku dziecka i płci też. Bo takich uniwersalnych raczej nie ma a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo Razz Z takich brdziej ogólnych, dla chłopców i dziewczynek to na pewno mogę polecić ten zestaw https://www.al.to/p/330909-zabawka-plastyczna-kreatywna-tm-toys-3doodler-zestaw-podstawowy.html. To specjalny długopis z różnymi wkładami umożliwiający tworzenie trójwymiarowych obiektów o dowolnych kształtach. Można powiedzieć, że to drukarka 3D w długopisie Wink Plastik we wkładach jest całkowicie biodegradowalny, nietoksyczny i wolny od szkodliwych związków. Tak zabawka świetnie rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię Smile
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór zabawki dla dziecka jest trochę zależny od tego czym to dziecko się interesuje. Moja córka uwielbia lalki dlatego chcemy w tym roku kupić jej an urodziny jedną z lalek tej firmy https://www.facebook.com/llorens.lalki/?fref=ts . Widac jak pieknie sa wykonane z dbałością o każde detale. Chyba każda mała dziewczynka chciałaby mieć lalkę tak podobną do małego dzidziusia.
Powrót do góry
tatulek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też zawsze pojawia się problem w kwestii zakupu nowej zabawki. Niby wybór na rynku jest przeogromny, ale w każdej można znaleźć jakiś mankament. Na najbliższe urodziny mojego syna postąpię zgodnie z radą http://hustawki-do-ogrodu.pl/ i kupię zabawkę z ulubionym bohaterem jego bajki.
Powrót do góry
kulik86
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 12:37    Temat postu: bezpieczne zabawki Odpowiedz z cytatem

Cześć,
mama takie pytanie, czy wasze dzieci bawią się zestawami kreatywnymi? widziałam w sklepie świetnie zabawki drewniane, sami zobaczcie https://mamyfun.pl/ zrobiły na mnie spore wrażenie, ale zastanawiam się czy mój synek Julek będzie chciał się nimi bawić. Klocki lubi ale do tej pory bawił się tylko klockami plastikowymi. Co mi radzicie? Zabawki drewniane wyglądają na bezpieczne i trwałe. Proszę o radę Smile
Powrót do góry
ola89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas świetnie sprawdzają sie klocki, syn potrafi bawic sie godzinami i mu się nie nudzi. Niedługo 10-te urodziny, wiec planujemy kupic dla niego jakis zestaw. Myslę nad lego speed champions https://planetaklockow.pl/lego-speed-champions Mam nadzieje ze sie sprawdzą i syn będzie zadowolony.
Powrót do góry
pleu
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracam się przede wszystkim do rodziców małych dzieci - jakie zabawki według was są najlepsze? Bo dla mnie liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, czyż nie? Na http://domki-do-ogrodu.com.pl/ o tym czytałam. W przyszłym tygodniu idę do sklepu i kupię mojemu dziecku dużo nowych rzeczy
Powrót do góry
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo ciekawa, czy słyszałyście może o zabawkach, które pomagają dzieciom radzić sobie z bólami brzuszka i kolką. Ja właśnie ostatnio przeglądając w sieci sklepy z zabawkami trafiłam na pluszaki takie, jak MR B i powiem szczerze, że dla mnie od razu wydało się to rewelacyjnym pomysłem, szczególnie, że moja córka ma okropne kolki w nocy i jeżeli coś ma pomóc jej ukoić ból i szybciej zasnąć, a jeszcze do tego jest zabawką, to jest to naprawdę idealne rozwiązanie.
Powrót do góry
mosjanna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przeceniałabym możliwości takich wynalazków, raczej jest to kolejny sposób na wyciągnięcie pieniędzy od zdesperowanych rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wariudent
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki pajacyki do spania to fajna sprawa dla dziecka my kupiliśmy ostatnio bardzo dużo frajdy sprawia taki pajacyk Smile Bawia się cały czas takim pajacykiem.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 09, 2018 09:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: