Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co dodaje wnętrzom charakteru?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malgosiaczek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim charakteru dodają pięknie przystrojone okna. Ja nie mam do tego cierpliwości ani tez nie mam takich umiejętności aby zaaranżować okno dlatego zastanawiam się nad zamówieniem gotowej aranżacji ze sklepu Art Styl Meble https://artstylmeble.pl/product-pol-2350-Aranzacja-okna-Rosa.html . Co sadzicie o takim pomyśle? Warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Gru 31, 2017 19:16    Temat postu:

Powrót do góry
Milena123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że wnętrzom charakteru dodadzą ramki, wypełnione rodzinnymi fotografiami. Ponadto sprawią, że pomieszczenie stanie się bardziej oryginalne i żywe. Co sądzicie o tej firmie > https://aluramy.pl/ ? Oprócz szerokiego wyboru tradycyjnych ram, oferują również możliwość oprawy typu passe partout. Obraz bądź zdjecie zostanie przyozdobione wysokiej jakości ramką w wybranym kolorze i szerokości. W ofercie znajdują się również gotowe ramy aluminiowe z passe partout, łączące w sobie zalety aluminiowych ram z zaletami rozwiązań znanych z passepartout.
Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 11:57    Temat postu: Wnętrze Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wnętrze może zyskać odpowiedni charakter dzięki dopasowaniu odpowiednich dodatków. Mianowicie ja uwielbiam styl skandynawski - pozwala on bowiem niewielkim kosztem uzyskać jasne i przestronne wnętrza. To niebagatelna wartość, i taki styl zamierzam urządzić w swoim domu, do którego na jesień się wprowadzamy - efekt jest naprawdę wow. Przy okazji chciałam się Was poradzić, ponieważ szukam odpowiedniej jakości węgla do przyszłego ogrzewania. Kojarzycie może tę firmę - https://www.wegielsztygar.pl/?
Powrót do góry
Pomarańcza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie do urządzania wnętrza warto dodać jakieś kwiaty. Jeżeli nie mamy zbytnio czasu na to by zadbać o nie to warto kupić sztuczne kwiaty. Bardzo podobają mi się takie kompozycje https://sztuczne-rosliny.pl/sklep/aranzacja-hiacyntow/, ładnie wyglądają a przy okazji nie musimy pamiętać o podlewaniu.

Ostatnio zmieniony przez Pomarańcza dnia Pią Sty 12, 2018 10:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najwięcej uroku i ciepła poza dekoracjami nadaje pomieszczeniu światło. Ja lubię takie przyciemnione, które sprawia, że pokój jest przytulny i elegancki. Podczas szukania czegoś nowatorskiego do salonu, wpadły mi w oko takie lampy podłogowe. Co o nich sądzicie?
Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to wybrać takie elementy, które to Wam odpowiadają. Przecież to Wasz dom i Wy macie się tam czuć dobrze. Na pewno powinniście przejrzeć takie meble jak https://www.filo-shop.pl/kategoria-produktu/dla-dzieci/lozka-dzieciece/lozko-domek bo wyglądają one świetnie. Na pewno każdemu dzieciakowi przypadną do gustu Smile
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się czy w oknach nie zamontować rolet. Znalazłam ciekawą propozycję rolety dzień noc. Zobaczcie tu .https://decodesign.com.pl/ Najbardziej bym chciała je zamontować w pokoju dziecka jak i w sypialni. Można zamówić na wymiar. Są proste w montażu, dzięki nim można regulować w prosty sposób ilość światła które wpada do mieszkania. A dobrane kolorystycznie do wystroju pomieszczeń, będą ich ozdobą

Ostatnio zmieniony przez zdziwiona dnia Pią Sty 12, 2018 15:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zerknąć tutaj - fotele biurowe obrotowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawde ogromna robote robia dodatki i drobne wykonczenia. My przed swietami chcielismy odswiezyc troche salon, bo swieta robilismy u nas. Wystarczyly nowe dlugie zaslony z salonu agaty i w tym samym odcieniu poduchy na naroznik. Salon od razu nabral swiatecznego klimatu. d tego oczywiscie swieze stroiki i naprawde byly pieknie
Powrót do góry
Fresap
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim dodatki, np zdjęcia, fajne plakaty. Ja lubię też jak jest dużo roślin.
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim salonie wnętrzu klimatu nadaje kominek. Jeśli jesteście zainteresowani kominkiem elektrycznym, warto o nim przeczytać w artykule http://celnie.pl/kominek-elektryczny-jak-dziala-rodzaje-kominkow-na-prad , nie u każdego bowiem sprawdzi się kominek klasyczny. A elektryczny nie dość, że jest nowoczesny, to jeszcze po zimie można go przenieść w inne miejsce.
Powrót do góry
void
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wnętrzom charakteru nadają mocniejsze akcenty. ja u siebie zrobiłam taki test i w salonie jedną ścianę tam gdzie jest kominek wymalowałam na intensywny kolor egzotyczne curry z serii kolorów świata duluxa, a resztę zostawiłam w beżach. i dzięki temu uzyskałam efekt o jaki mi chodziło mianowicie ta jedna ściana skupia na sobie wzrok i stała się takim centrum pomieszczenia Smile
Powrót do góry
bo-do
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od tego co rozumiesz pod słowem charakter, ale dla mnie dodatki i światło.
Powrót do góry
forek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie dekoracje. Dobrze dobrane elementy dekoracji mogą zdziałać cuda.
Powrót do góry
ola89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wnętrzom dodaje charakteru ten niepowtarzalny styl w mieszkaniu. Bardzo nie lubię takich katalogowych mieszkan-całych w bieli lub w szarości. Podoba mi się styl prowansalski i tak tez bym chciala urzadzic nasz salon. Blog decorto https://decorto.pl/blog/jak-urzadzic-salon-w-stylu-prowansalskim/ bardzo mi w tym pomaga Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lut 21, 2018 14:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następny
Strona 24 z 28
Skocz do: