Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aranżacja sypialni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 10:02    Temat postu: Sypialnia Odpowiedz z cytatem

A ja w swoim mieszkaniu urządziłam sypialnię w troszeczkę chłodniejszych kolorach. Bowiem na co dzień jestem osobą dosyć energetyczną i chłodniejsze otoczenie troszeczkę łagodzi moje odczucia. Wierzcie mi, że łagodny błękit wokół waszego łóżka sprawi, że wyciszycie się, nawet jak drzemie w was wulkan energii. Wówczas prozaiczne odpoczywanie wkracza na zupełnie inny poziom, a poza tym możecie się cieszyć gustowny, eleganckim i komfortowym wnętrzem. Dla ciekawskich podrzucam tekst - https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/jak-wybrac-kolor-do-sypialni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 10:02    Temat postu:

Powrót do góry
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem fanką wnętrz w stylu skandynawskim. Sklep Mebel-Partner.pl ma w asortymencie meble, które idealnie trafiają w mój gust. Właśnie czekam na łóżko od nich i już nie mogę się doczekać! Smile
Powrót do góry
SylwiaNOX
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnętrza w stylu skandynawskim są teraz bardzo modne, ja osobiście także jestem ich fanką Smile Bardzo podobają mi się aranżacje mieszkań w kamienicach, właśnie w stylu skandynawskim Smile
Aligator20
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, wiele osób chwali takie wnętrza, więc coś musi być na rzeczy. Ja w sypialni preferuję przede wszystkim wygodę, więc pościeli szukam w takich miejscach jak Diuna. Wystarczy rzut oka na takie elementy jak https://www.diuna24.pl/koldry-cat-53.html by przekonać się, jak dobry jest to wybór.
Powrót do góry
Ameli
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po nowym roku będę miała remont sypialni i aktualnie szukam ciekawych pomysłów na wystrój sypialni.
twentyPaul3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie sypialnia powinna być przede wszystkim przytulna, wtedy milej się w niej spędza czas i też lepiej się wstaje rano z łóżka jak widzimy ładne pomieszczenie Wink ja przy remoncie mojej sypialni kierowałam się wskazówkami z http://www.trool.pl/ odnośnie urządzenia przytulnej i funkcjonalnej sypialni.
Powrót do góry
Fastar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem jeszcze może być taka poducha siedzisko na zagospodarowanie wolnej przestrzeni w sypialni. Ja ostatnio kupiłem coś takiego.
Powrót do góry
Kalimba
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowity klimat w sypialni tworzą zasłony. Jeżeli jeszcze zrobimy je niepowtarzalne i wyjątkowe, to efekt murowany. Koleżanka zamawiała materiał na https://ctnbee.com/pl i zasłony wyszły niesamowite! Uważam, że warto czasami się wysilić i spróbować zrobić coś innego.
Powrót do góry
Tomira
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twentyPaul3 napisał:
Według mnie sypialnia powinna być przede wszystkim przytulna, wtedy milej się w niej spędza czas i też lepiej się wstaje rano z łóżka jak widzimy ładne pomieszczenie Wink ja przy remoncie mojej sypialni kierowałam się wskazówkami z http://www.trool.pl/ odnośnie urządzenia przytulnej i funkcjonalnej sypialni.

Coś w tym jest. Powinno być przytulnie Smile
Ale jednak za jakość naszego odpoczynku odpowiada łóżko.Dlatego warto wybrać wygodne i solidne.
Najlepsze są łóżka drewniane
Ja swoje zamówiłam w ofercie Visby.pl
Powrót do góry
Pomarańcza
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam dekorować dom, bez względu na to czy są to święta czy zwykłe lato czy wiosna. Dla mnie dbałość o dekoracje jest bardzo wazna. A istota tkwi i różnych szczegółach. U mnie sa to sztuczne kwiaty z sztuczne-rosliny.pl . Kwiatowe dekoracje nadają się na każdą okazje.

Ostatnio zmieniony przez Pomarańcza dnia Pon Sty 15, 2018 11:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali materacy, które są naprawdę wygodne i pozwalają w pełni odpocząć podczas snu, to zapoznajcie się z tą ofertą - https://studiomaterace.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ola89
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno tez zmienilismy wystrój naszej sypialni, jest teraz bardzo delikatna i kobieca - dokładnie taka jaką chciałam miec. Przydałaby mi się też now pościel jedwabna, znalazłam kilka wzorów https://www.mikpol.pl/twoja-sypialnia/posciel-jedwabna i chyba wybiorę ten ciemnejszy komplet, bedzie mi pasować. Co myślicie?
Powrót do góry
Oliwkaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zależało na tym aby sypialnia była ciepła, przytulna a przy tym nowoczesna. Osiągnęłam taki efekt dzięki produktom z Room99! Ich pościele i narzuty w unikalne wzory świetnie się wpasowały a wysoka jakość i przyjemny materiał aż zachęcają do odpoczynku.
Powrót do góry
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy aranżacji sypialni najważniejszy był dla mnie wybór odpowiednich mebli. Ostatecznie zdecydowałam się na te z domu meblowego Burzyńscy. Wybrałam serię Malvagio, czyli dąb antyczny w beżowym połysku. Świetnie komponuje się z wnętrzem sypialni, a jakościowo wypada bardzo dobrze.
Powrót do góry
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w sypialni miało byc przede wszystkim jasno i z klasa. Bardzo nie lubie przesytu... zalezalo mi doslownie na kilku meblach: wygodnym lozku i szafie w ktorej miescilabym wszystkie walajace sie szpargaly dokladnie tak jak tutaj na inspiracji z salonu agaty https://www.agatameble.pl/kolekcja-galaxy-do-sypialni
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sty 13, 2018 21:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: