Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szybsza miesiączka - da się?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mote56
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 10:14    Temat postu: Szybsza miesiączka - da się? Odpowiedz z cytatem

Hejka.

Czy jest możliwe szybsze wywołanie miesiączki? Zastanawiam się np. te rady jak wywołać okres byłyby skuteczne. Możecie mi coś w tym temacie doradzić? Z góry dzięki za wszelkie rady Smile
Reklama

Wysłany: Czw Lis 26, 2015 10:14    Temat postu:

Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Lis 29, 2015 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da się, ale trzeba brać tabletki od lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darleri
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam odwrotnie, mam problem z nieregularnymi miesiączkami. Chciałam zapytać czy któraś z Was korzystała z suplementu diety Inofem http://www.inofem.pl/, który wspomaga utrzymanie fizjologicznej równowagi hormonalnej u kobiet. Jak myślicie będzie on skuteczny ?
Powrót do góry
zakiducih
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa34 napisał:
Da się, ale trzeba brać tabletki od lekarza.

Dokładnie..
magda906
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co się bawić w takie rzeczy? Chcesz sobie zaszkodzić? Nie lepiej postawić na regularne miesiączki i jeśli masz z nimi problem, to zacznij coś przyjmować. Poczytaj o http://www.inofem.pl/ Może faktycznie Ci pomóc.
Powrót do góry
Diper
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,

domyślam się, że jesteś po prostu jeszcze młoda i reszta koleżanek w Twoim wieku już dostała okresu. Wnioskuję, ponieważ nie widzę innego powodu Smile Jeśli faktycznie jest tak, jak myślę, to absolutnie się tym nie przejmuj i nie próbuj robić żadnych głupich rzeczy, które mogą Ci jedynie zaszkodzić. Nie da się ukryć, że miesiączka jest ważnym przeżyciem, ale nie powinno się "wywoływać" jej w sztuczny sposób. Przede wszystkim poczytaj sobie o tym, jak się do niej przygotować: http://www.myob.pl/przygotowanie-do-pierwszej-miesiaczki - przygotuj wszystkie niezbędne rzeczy (podpaski, chusteczki nawilżające itd.) i cierpliwie czekaj, a wszystko przyjdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misia8603
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu ja to szczerze mówiąc wolałabym nie mieć mieć wcale okresu ... z tym okropnym PMS. Nie mam zupełnie apetytu, wszystko mnie drażni, boli głowa. Trzyma mnie to z tydzień i jem naprawdę mało w tym czasie, aż czasem mam zawroty głowy. Niby wiem, że powinnam jeść a nie mogę. Czy któraś z Was też tak ma? Moja mama ostatnio podesłała mi link do http://www.castagnus.pl/, bo czytała tam o jakichś tabletkach na PMS. Bardzo się o mnie martwi i boi się, żebym nie wpadła w anoreksję, ale ja już w dniu okresu jem normalnie.
Powrót do góry
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odkad mam zalozona wkladke levosert mam spokoj. Okresy mam bardzo krotkie i delikatne a do tego co do godziny regularne. Poza tym minely mi calkowicie bole menstruacyjne i zelzaly objawy PMS Smile dla mnie to dodatkowe atuty mojej antykoncepcji.
Powrót do góry
Ptysia001
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie stosujesz tabletek antykoncepcyjnych, to ciężko. Może są jakieś sposoby, ale lepiej nie eksperymentować z własnym organizmem...
Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyśpieszyć nie bardzo wiem jak ale biorę tabletki antykoncepcyjne vines i wiem jak mogę opóźnić okres, otóż wystarczy wyrzucić tabletki placebo i zacząć kolejne opakowanie od aktywnych tabletek. Wypróbowałam to przed wyjazdem na urlop tak jak radziła ginekolog i było ok, krwawienia dostałam dopiero po kolejnym opakowaniu Smile
Powrót do góry
monisiak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia, ale stare sposoby, jak kąpiel w ciepłej wodzie, czy wysiłek fizyczny, nie zawsze działają.. Może lekarz dać Ci coś na przyśpieszenie..
A propo menstruacji to czy korzystaliście z czegoś takiego jak lily cup? Jest to markowy kubeczek menstruacyjny. Ja tego jak dotąd nie używałam, ale myślę sobie, czemu nie.. Widziałam w Internecie poradniki zakładania.. ale czy to naprawdę higieniczne?
Powrót do góry
stefa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam już o tych kubeczkach, ale jakoś nie ma do nich przekonania. Jak dla mnie są mało higieniczne. Poza tym raczej przy ich stosowaniu trudno zachować aktywność fizyczną. Dla to taki wymysł proekologiczny - nie sądzę, że się przyjmie.Zdecydowanie wolę używać tamponów - https://www.myob.pl/. Wydaje mi się, że są najlepsze, używam ich od lat i nigdy nie miałam z nimi problemu.
Powrót do góry
stefa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największy problem kobiety mają z aplikacją tamponu. Nie ukrywam, że ja również miałam z tym kłopot, ale na szczęście teraz wszystko się poprawiło. Na stronie internetowej https://nastolatki.myob.pl/jak-zaaplikowac-tampon macie świetny tekst, dzięki któremu wasze problemy nie będą tak bolesne, jak moje. W ogóle nie będą dla was bolesne Smile To jest ten etap przejścia w dorosłość! Czasami ciężko się przyzwyczaić, ale najwyższy czas! Smile
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspominacie o kubeczkach menstruacyjnych. Nie wiecie gdzie dostać- zobaczcie tu https://www.bee.pl/ekokobieta-kubeczek-menstruacyjny-mooncup-rozmiar-b_p2187.html I wcale jak pisze stefa nie ograniczają aktyzności fizycznej. Trzeba tylko prawidłowo ich używać. Zachwanie w czystości nie jest trudne, należy pamiętać by raz na trzy, cztery m-ce go wygotować. Więcej informacji znajdziecie w podanym linku.
Powrót do góry
mirek3434
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie tematy są ciekawsze dla kobiet niż dla mężczyzn według mnie.Bo tak naprawdę co mężczyźni mają do miesiączki.
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 07:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: