Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Smart Kid Belt

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 21:38    Temat postu: Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem

Rozglądam się od jakiegoś czasu za nowym fotelikiem dla swego malca (25 kg) i natrafiłam w sieci na urządzenie Smart Kid Belt, którym można dopasować pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Czy ktoś z Was używa? Jakie są Wasze opinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 12, 2018 21:38    Temat postu:

Powrót do góry
weronikalewandowska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałam to urządzenie w jednej z sieciówek jest ono przeznaczone dla dzieci z 2 i 3 grupy (15-36 kg). Nawet sama zastanawiam się nad jego wykorzystaniem dla mego dziecka podczas przejazdów taksówką czy wycieczek autokarem. Jest niewielkich rozmiarów więc łatwo je przenosić gdyż mieści się w torebce czy plecaku. Miałam przed zakupem sprwadzić opinie w sieci i jakoś zapomniałam o temacie Sad
Powrót do góry
hosmea
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to normalna sprawa teraz sa specjalne taksowki dla dzieci !
Tom12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma używa tego urządzenia i jest bardzo zadowolona gdyż w końcu jej trójka dzieciaczków mieści się spokojnie na tylnej kanapie. Z tego co wiem urządzenie to ma odpowiednie atesty i ma homologacje, która pozwala na jego użytkowanie w całej Unii.
Powrót do góry
Dagmi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze słyszę o takim produkcie. Co to w ogóle jest?
Powrót do góry
Tom12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To swego rodzaju pas, który dopasowuje tradycyjne pasy bezpieczeństwa do wzrostu dziecka. Pozwala to na wykorzystanie systemu bezwładnościowego pasów, jakie są zamontowane w aucie. No i starsze dziecko od razu uczy się, że musi samodzielnie zapiąć pas. Oglądałem crash testy tego produktu (Pimot) i wyglądają całkiem dobrze. Porównywałem je z testami fotelików.
Powrót do góry
weronikalewandowska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hosmea napisał:
to normalna sprawa teraz sa specjalne taksowki dla dzieci !

No jeszcze są z tym problemy. Szczególnie, że w zeszłym roku zmieniły się przepisy odnośnie przewożenia dzieci i teraz w taksówce można wozić dzieci bez fotelika. Nawet najmniejsze. Absurd. I nie ma limitu wieku. Jak będziesz miała 17-stolatka ale o wzroście 148 cm to musi mieć podstawkę w aucie.
A ten pas to dla takiego starszego dziecka (sam produkt jest chyba od 5 lat) to całkiem ciekawe rozwiązanie. I do taxi wręcz wymarzone. Nie musisz kombinować i szukać takiego, co podjedzie z fotelikiem.
Powrót do góry
Aza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, że zamówienie taksówki z fotelikiem to czasami nie lada sztuka i zajęcie na cały dzień by obdzwonić kilka korporacji. Sama się z tym zmagałam swego czasu.
Dzięki za wszelkie opinie w temacie. Postanowiłam zakupić ten produkt. Przekonałam się po obejrzeniu crash testów. Wypadły wręcz znakomicie.
Powrót do góry
weronikalewandowska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Popieram, że zamówienie taksówki z fotelikiem to czasami nie lada sztuka i zajęcie na cały dzień by obdzwonić kilka korporacji. Sama się z tym zmagałam swego czasu.
Dzięki za wszelkie opinie w temacie. Postanowiłam zakupić ten produkt. Przekonałam się po obejrzeniu crash testów. Wypadły wręcz znakomicie.

Może w przyszłości opiszesz swoje wrażenia z użytkowania. Pewnie innym też się przyda taka informacja.
Kolejne rozwiązanie do którego można je wykorzystać to coraz popularniejsze auta na minuty. Coś jak rowery miejskie. Też nie są wyposażone w foteliki, więc taki pas idealnie sprawdzi się w takim rozwiązaniu.
Powrót do góry
Aza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze moje opinie odnośnie tego urządzenia to prosta obsługa. i to że pasy bezpieczeństwa są idealnie dopasowane do wymiarów dziecka. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów i łatwo je przenosić, ze spokojem można schować je w damskiej torbie. Przeczytałam na stronie producenta, że można je stosować w całej Unii Europejskiej więc i w bagażu zajmie niewiele miejsca, a w wypożyczonym aucie przyda się w 100%.
Powrót do góry
Trendy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dziecka dużo bezpieczniej jest wozić je jak najdłużej w foteliku. Są modele 15-36 kg, które starczają naprawdę na długo jak np. Recaro Monza Nova 2 i poza europejskimi normami mają zaliczone odpowiednie testy zderzeniowe typu ADAC.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2018 19:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: