Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pomarańcza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 18:03    Temat postu: Odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem podstawowa przyczyna naszej nadwagi siedzi w naszej głowie. Takie problemy jak łaknienie na słodycze też da się pokonać. Nie koniecznie suplementami. Moim zdaniem pomoże Ci tutaj psychodietetyk http://twojcel.eu/psychodietetyk/ . Zacznij od kontaktu z tym Panem. Moim zdaniem to Ci pomoże raz i skutecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 12, 2017 18:03    Temat postu:

Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje odchudzanie wspomogła bielizna korygująca. Jestem po drugiej ciąży i chciałam wrócić do mojej dawnej sylwetki. Udało mi się to z Orirose http://orirose.pl/ bo mam od nich też pas poporodowy - efekty są niemalże podwójne. Polecam!
Powrót do góry
jurasekl22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele sposobów na odchudzanie, ale ja postawiłem na dietę przy wspomaganiu tabletkami na odchudzanie. Ja stosowałem amlan forte i one naprawdę działają. Polecam każdemu kto ma problemu z chudnięciem i chciałby przyjemnie zrzucić kilogramy, zwłaszcza po świętach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ginger43
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym odchudzaniem to tak już jest, że jednym wystarczy zwykła dieta, odstawienie słodyczy i troszkę ruchu i już utrzymują formę. Ale niestety innym przychodzi to dużo trudniej i muszą stosować bardziej restrykcyjne diety i bardziej zintensyfikowane ćwiczenia. Wtedy właśnie warto sobie pomóc suplementami. Trzeba tylko wybrać bezpieczne i skuteczne tabletki na odchudzanie. Oczywiście nie wolno się opierać tylko na tabletkach. One mają wspomagać dietę i pomagać w zrzuceniu nadmiernych kilogramów zrównoważoną i bezpieczną metodą.
Powrót do góry
Michałowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie tabletki na odchudzanie często są szkodliwe dla zdrowia... Warto korzystać ze sprawdzonych sposobów, po 1 udać się do dietetyka, to nie jest wielki koszt a możemy sobie pomóc, a poprzez złą dietę możemy zaszkodzić. Drugi sposób to zabiegi chirurgiczne, jednak na takie zabiegi decydują się ludzie którym odchudzanie nie przynosi oczekiwanych efektów, więcej o zabiegach można poczytać na https://medycyna-chirurgia-estetyczna.blogspot.com/2018/01/liposukcja-zabieg-chirurgi-estetycznej.html, A o magicznych tabletkach nie ma w ogóle co rozmawiać Smile !!
Powrót do góry
Ladieno1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko da się opanować, sporo też robi odpowiednio dobrana dieta, jeśli zapewniamy organizmowi to czego potrzebuje to nie mamy ochoty na niezdrowe jedzenie Smile teraz są bardzo dobrzy dietetycy internetowi i oni mogą nam ułożyć świetną dietę to warto krzystać
Powrót do góry
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokladnie tak jak piszecie. Zreszta tabletki bierze sie bo jest sie chorym, a tutaj raczej nie ma mowy o chorobie. Dla mnie suplementy maja ewnetualnie wspierac. Cala robota jest w naszych rekach. Ja od roku korzystam z cateringu dietetycznego i przez ten czas udalo mi sie zrzucic 10 kg - to ogromny postep w moim zyciu. Ale zmienilam wszystko poczawszy od garderoby a skonczywszy na aktywnosci fizycznej. Zdrowa dieta, regularne jedzenie no i zbilansowane posilki ktore biore z macro bios bar tylko uwteirdzily mnie w przekonaniu ze Mozna - jesli sie chce
Powrót do góry
vanityfit
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, trzeba się zmobilizować, ćwiczyć, pilnować diety. Nie jest to łatwe ale gwarantuje wam, że jak zobaczycie pierwsze efekty to będziecie chciały więcej. gdyby któraś z was szukała trenera i dietetyka w Katowicach to polecam: odchudzanie Katowice
aleksandra1977
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie nie jst łatwym procesem i trzeba się odpowiednio do niego przygotować. Moim zdaniem punkt pierwszy to wizyta u dietetyka, który opracuje dietę specjalnie dopasowaną do Twoich potrzeb. To tego warto poczytać sobie i wybrać suplementy, które mogą ułatwić ten proces - https://www.apteka-oliwna.pl/bez-recepty/odchudzanie. Oczywiście wszystko z głową i umiarem, żeby czasem niechcący nie wyrządzić sobie krzywdy.
Powrót do góry
marlenkax
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie w tym wyścigu wszystkich o idealna sylwetke zastanawia mnie jedna rzeczy dlaczego ludzie na wstepie siegaja po suplementy i roznego rodzaju magiczne tabletki jak powszechnie wiadomo ze sukces lezy po stronie treningu i dobrej diety? Na szczescie ja znam takie strony jak Adamed.Expert czerpie stad wiedze i wciaz ucze sie nowych, zdrowych nawykow zywieniowych. Zainteresowanych tym tematem zachecam do odwiedzania bo wielu przydatnych rzeczy mozna sie dowiedziec Smile
Powrót do góry
weronikaff-8
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio odchudzam sie z płytami Dvd , tak dziwnie brzmi ale firma http://jogapomoce.pl/joga-na-dvd ma w swojej ofercie bardzo ciekawe płyty z ćwiczeniami.
Powrót do góry
Xawiera
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie to temat rzeka...wielu ludzi zmaga się z tym kłopotem ale nie każdemu się poszczęści i uzyska wagę o jakiej marzy.Można oczywiście udać się do dietetyka,ale ważna jest też nasza psychika.Chcąc samemu sobie pomóc,można na początek nasze słodycze zastąpić czymś zdrowszym,a tak samo smacznym.Proponuję zdrowe przekąski z http://papatka.pl/41-slodycze
W swojej ofercie mają Sticki owocowe,batoniki owocowe bez dodatku cukru, sztucznych barwników ale z zawartością błonnika i 95% owoców.
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja odchudzanie to temat rzeka i wcale nie jest takie łatwe. Poi pierwsze przez odchudzanie rozumie sie dietę. Choć wiele osób mówi o tym, że najlepsza dietę jest MŻ czyli mniej żreć. Ale wcale tak nie jest. Paradoksalnie zaczyna się jeść częściej tak więc wydaje się, że zjadło się więcej. Co jest nieprawdą, bo w końcu zauważy się, że faktycznie je się częściej, ale o wiele mniejsze porcję. Do tego trzeba się przyzwyczaić. Na początku nawet to może powodować jakieś problemy. Dalej dieta to nie ma być katorga i czasem można pozwolić sobie na coś słodkiego tylko, że zamiast jakiś cukierków czy czekolady można zjeść batona musli. Polecam się w nie zaopatrzyć. Najtaniej będzie jak kupi się je hurtowo w kartonach z https://ebakalland.pl/ . No ale z samą dietą człowiek zbyt wiele nie schudnie. Dlatego tak ważne są ćwiczenia. Dopiero człowiek, który jest na diecie i prowadzi jakąś aktywność fizyczną ( siłownia, tańce, basen, bieganie, sztuki walki, zajęcia fitness) może powiedzieć, że się odchudza i chce schudnąć.
Powrót do góry
Maja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odchudzaniu najważniejsza jest prawidłowa dieta oraz aktywność fizyczna. Moim zdaniem nawet starsze osoby powinny zacząć chodzić na dłuższe spacery, żeby zadbać o swoją kondycję i przede wszystkim lepsze samopoczucie. Ja trenuje już od kilku miesięcy i czuje się naprawdę lepiej. Jeśli ktoś chce przeczytać więcej o bieganiu, to polecam ten blog https://www.wapteka.pl/blog/artykul/aktywnosc-fizyczna-nie-tylko-dla-silnych-i-zdrowych-cwiczyc-powinny-rowniez-dzieci-osoby-starsze-i-przewlekle-chore
Powrót do góry
szalona25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez ćwiczeń sama dieta nie pomoże, w drugą stronę też nie bardzo. Dla tych kto nie ma czasu na siłownie polecam orbitrek http://www.marbo-sport.pl/product-pol-9537-Orbitrek-elektromagnetyczny-Unix-Ex-Kettler.html Bardzo dobry sprzęcik dla zapracowanych Smile a każdy rodzaj treningu jest lepszy od nic nie robienia
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sty 26, 2018 19:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: