Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aranżacja sypialni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 10:02    Temat postu: Sypialnia Odpowiedz z cytatem

A ja w swoim mieszkaniu urządziłam sypialnię w troszeczkę chłodniejszych kolorach. Bowiem na co dzień jestem osobą dosyć energetyczną i chłodniejsze otoczenie troszeczkę łagodzi moje odczucia. Wierzcie mi, że łagodny błękit wokół waszego łóżka sprawi, że wyciszycie się, nawet jak drzemie w was wulkan energii. Wówczas prozaiczne odpoczywanie wkracza na zupełnie inny poziom, a poza tym możecie się cieszyć gustowny, eleganckim i komfortowym wnętrzem. Dla ciekawskich podrzucam tekst - https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/jak-wybrac-kolor-do-sypialni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lis 03, 2017 10:02    Temat postu:

Powrót do góry
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem fanką wnętrz w stylu skandynawskim. Sklep Mebel-Partner.pl ma w asortymencie meble, które idealnie trafiają w mój gust. Właśnie czekam na łóżko od nich i już nie mogę się doczekać! Smile
Powrót do góry
SylwiaNOX
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnętrza w stylu skandynawskim są teraz bardzo modne, ja osobiście także jestem ich fanką Smile Bardzo podobają mi się aranżacje mieszkań w kamienicach, właśnie w stylu skandynawskim Smile
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, wiele osób chwali takie wnętrza, więc coś musi być na rzeczy. Ja w sypialni preferuję przede wszystkim wygodę, więc pościeli szukam w takich miejscach jak Diuna. Wystarczy rzut oka na takie elementy jak https://www.diuna24.pl/koldry-cat-53.html by przekonać się, jak dobry jest to wybór.
Powrót do góry
Ameli
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po nowym roku będę miała remont sypialni i aktualnie szukam ciekawych pomysłów na wystrój sypialni.
twentyPaul3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie sypialnia powinna być przede wszystkim przytulna, wtedy milej się w niej spędza czas i też lepiej się wstaje rano z łóżka jak widzimy ładne pomieszczenie Wink ja przy remoncie mojej sypialni kierowałam się wskazówkami z http://www.trool.pl/ odnośnie urządzenia przytulnej i funkcjonalnej sypialni.
Powrót do góry
Fastar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem jeszcze może być taka poducha siedzisko na zagospodarowanie wolnej przestrzeni w sypialni. Ja ostatnio kupiłem coś takiego.
Powrót do góry
Kalimba
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowity klimat w sypialni tworzą zasłony. Jeżeli jeszcze zrobimy je niepowtarzalne i wyjątkowe, to efekt murowany. Koleżanka zamawiała materiał na https://ctnbee.com/pl i zasłony wyszły niesamowite! Uważam, że warto czasami się wysilić i spróbować zrobić coś innego.
Powrót do góry
Tomira
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twentyPaul3 napisał:
Według mnie sypialnia powinna być przede wszystkim przytulna, wtedy milej się w niej spędza czas i też lepiej się wstaje rano z łóżka jak widzimy ładne pomieszczenie Wink ja przy remoncie mojej sypialni kierowałam się wskazówkami z http://www.trool.pl/ odnośnie urządzenia przytulnej i funkcjonalnej sypialni.

Coś w tym jest. Powinno być przytulnie Smile
Ale jednak za jakość naszego odpoczynku odpowiada łóżko.Dlatego warto wybrać wygodne i solidne.
Najlepsze są łóżka drewniane
Ja swoje zamówiłam w ofercie Visby.pl
Powrót do góry
Pomarańcza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam dekorować dom, bez względu na to czy są to święta czy zwykłe lato czy wiosna. Dla mnie dbałość o dekoracje jest bardzo wazna. A istota tkwi i różnych szczegółach. U mnie sa to sztuczne kwiaty z sztuczne-rosliny.pl . Kwiatowe dekoracje nadają się na każdą okazje.

Ostatnio zmieniony przez Pomarańcza dnia Pon Sty 15, 2018 11:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali materacy, które są naprawdę wygodne i pozwalają w pełni odpocząć podczas snu, to zapoznajcie się z tą ofertą - https://studiomaterace.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ola89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno tez zmienilismy wystrój naszej sypialni, jest teraz bardzo delikatna i kobieca - dokładnie taka jaką chciałam miec. Przydałaby mi się też now pościel jedwabna, znalazłam kilka wzorów https://www.mikpol.pl/twoja-sypialnia/posciel-jedwabna i chyba wybiorę ten ciemnejszy komplet, bedzie mi pasować. Co myślicie?
Powrót do góry
Oliwkaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zależało na tym aby sypialnia była ciepła, przytulna a przy tym nowoczesna. Osiągnęłam taki efekt dzięki produktom z Room99! Ich pościele i narzuty w unikalne wzory świetnie się wpasowały a wysoka jakość i przyjemny materiał aż zachęcają do odpoczynku.
Powrót do góry
donianowak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy aranżacji sypialni najważniejszy był dla mnie wybór odpowiednich mebli. Ostatecznie zdecydowałam się na te z domu meblowego Burzyńscy. Wybrałam serię Malvagio, czyli dąb antyczny w beżowym połysku. Świetnie komponuje się z wnętrzem sypialni, a jakościowo wypada bardzo dobrze.
Powrót do góry
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w sypialni miało byc przede wszystkim jasno i z klasa. Bardzo nie lubie przesytu... zalezalo mi doslownie na kilku meblach: wygodnym lozku i szafie w ktorej miescilabym wszystkie walajace sie szpargaly dokladnie tak jak tutaj na inspiracji z salonu agaty https://www.agatameble.pl/kolekcja-galaxy-do-sypialni
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sty 13, 2018 21:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10
Skocz do: