Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

karnawał już trwa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Biżuteria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kika75
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lut 01, 2014 17:27    Temat postu: karnawał już trwa Odpowiedz z cytatem

Salon Futuro w Warszawie oferuje super makijaż i fryzurę żeby każda z nas pięknie wyglądała podczas imprezy karnawałowej ...ja już byłam a wy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lut 01, 2014 17:27    Temat postu:

Powrót do góry
knall
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie słyszałam jeszcze o tym salonie
проверьте здесь
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malgosiaczek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak teraz czas karnawałowej zabawy się zaczął to trzeba zrobić się na bóstwo. Ja na wielkie imprezy nie robię sama makijażu, bo nie mam tak dobrych i trwałych kosmetyków. Zawsze korzystam z wizażystek z salonu mobilnego (możecie znaleźć go na fb MobileSalon.net ) . Pani od makijażu przyjeżdża do domu, doradza koncepcję makijażu i oczywiście wykonuje go perfekcyjnie. Kilka razy korzystałam już z usług MobileSalon i zawsze błam zadowolona. Makijaż wykonany jest profesjonalnie, starannie i jest doskonale utrwalony. Nigdy nic się nie rozmyło, makijaż całą imprezę wygląda jak dopiero wykonany.
Powrót do góry
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne pomysły znajdują się również na stronie http://www.ezebra.pl/Lekki-makijaz-na-lato-trendy-2017-blog-pol-1494496001.html Makijaż typu no make up to rozwiązanie idealne na letnie upały dla tych z nas, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu w wersji saute. Jest minimalistyczny, utrzymany w naturalnych odcieniach nude, a kluczem do sukcesu jest odpowiedni dobór kosmetyków do rodzaju cery i karnacji. Zbyt ciemny podkład lub za jasny korektor całkowicie zniweczy efekt naturalności. Makijaż na lato w stylu no make up to też korzystne rozwiązanie dla podróżniczek – wymaga tylko kilku podstawowych kosmetyków, które zmieszczą się w małej kosmetyczce.
Powrót do góry
ursenia10
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojj tak bardzo lubie karnawał, teraz w ten weekend zbliża się impreza na która trzeba się przebrać Smile Ale przebranie juz znalazłam na https://godanparty.pl/ nie umiem się już doczekać jutra, zaskoczę na pewno wszystkich strojem Smile
Powrót do góry
patrycjagend
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram się niebawem na imprezę karnawałową, ale właśnie jeszcze nie mam pomysłu na makijaż. Generalnie nie przepadam za sukienkami i długo szukałam odpowiedniego stroju. Zgodnie z radą z tego artykułu: https://supermamy.limango.pl/karnawal-zalozyc-zamiast-sukienki/ wybrałam kombinezon. Mój jest złoty, podobny do tego ze zdjęcia. Jaką fryzurę i makijaż polecicie do tego stroju? Dodam, że mam długie brązowe włosy.
Powrót do góry
franek22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na następną imprezę karnawałową w 2019 roku zakupiłem razem z moją dziewczyna już bilety. Ta impreza będzie wystrzałowa.
Diper
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio zakupiliśmy stroje sakralne ze strony https://vestment.co.uk/eng_m_Liturgical-vestments_Copes-765.html i też bardzo fajnie to wyszło. Wszystko oczywiście było taktowne, ponieważ jesteśmy osobami wierzącymi. Widok osoby postronnej w sutannie zawsze jest czymś ciekawym, szczególnie wtedy, kiedy ktoś da się "wkręcić". Ale to już temat na dłuższą rozmowę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Cze 19, 2018 08:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Biżuteria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: