Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jakie kosmetyki ostatnio kupiłyście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oliwkaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim najnowszym nabytkiem jest paletka cieni Marocco z Bikora. Dzięki nim nauczyłam się malować cieniami a mój makijaż w końcu jest kompletny;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 28, 2017 22:01    Temat postu:

Powrót do góry
traszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio kupiłam właśnie ten multifunkcyjny krem do ciała cc bielendy, jest idealny teraz, zimą jak blednie opalenizna, nie muszę chodzić na solarium ani używać bronzerów, ten krem zastąpi wszystko Smile

Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim najnowszym nabytkiem jest balsam do rąk z https://www.naturativ.pl/sklep/k-2-cialo/p-5-balsamy-do-rak/ . Już przed świętami chciałam jakiś balsam do rąk, ale wiecie wstrzymałam się z zakupem, bo wiadomo miałam nadzieję, że jakiś balsam do rąk przyniesie mi Mikołaj pod choinkę. Cóż tak się nie stało. Dostałam inne cudne prezenty. A balsam zamówiłam sobie sama. i dzisiaj przyszedł. po pierwszym jego użyciu mogę powiedzieć, że mi on odpowiada i jest super. Ale na nic się nie nastawiam. Miałam tak kilka kosmetyków, że w pierwszej chwili byłam nimi zachwycona, a potem ten zachwyt szybko malał.
Powrót do góry
tramy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio kupiłam krem Remescar, który okazał się moim numerem jeden wśród kosmetyków, bo błyskawicznie usuwa cienie i worki pod oczami, nie zamienię go już na żaden inny Smile
Powrót do góry
mojwa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ostatni zakup to BLUE DETOX bielendy. Ta detoksykująca maska metaliczna do cery suchej i wrażliwej zawiera nano platynę, węgiel, aktywny magnez, dzięki temu efektywnie rewitalizuje szarą, zmęczoną cerę, dodaje blasku i witalności, ujędrnia i wzmacnia cienki, delikatny naskórek, wyrównuje koloryt.
Powrót do góry
holeczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może tą polską markę - http://alilla.com/ ? ja przypadkowo na ich cienie do powiek wpadłam a okazuje się że są na prawdę świetne, I to nasza polska marka Very Happy
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, nie miałam ani takich, ani takich, więc ciężko mi doradzić. Ale jeśli chodzi o manicure, to na pewno bardzo trwałe są hybrydy. Można nawet spróbować robić je samodzielnie w domu, wystarczy mieć zestaw akcesoriów. No i dobierz odpowiednie lakiery jak np. Vasco.
Powrót do góry
Ladieno1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie dobrałam wreszcie odpowiedni szampon - https://seboradin.pl/pl/19-seboradin-ciemne-wlosy o wiele lepiej się sprawdza niz takie zwykłe, kolor się fajnie poprawia, są jakby ciemniejsze, odzywione Very Happy
Powrót do góry
Wiki22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zaopatrzyłam się w balsam do ciała i krem do rąk- wszystko z Bioselect! Kosmetyki świetnej jakości z naturalnym składem, bardzo wydaje i w przystępnej cenie a rewelacyjnie dbają o cerę! Dla mnie najlepsze jakich używałam.
Powrót do góry
MalinkowaChmurka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna tubka maseczki oczyszczającej larosett od sweredm. Jest wprost rewelacyjna... Dobrze oczyszcza, skóra się tak nie błyszczy...
Powrót do góry
karolina45
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kosmetyki często kupuje ze strony internetowej na; https://esentire.pl . Tam właśnie w ostatnim czasie moje zakupy skończyły się dużym powodzeniem. Kosmetyki wysokiej klasy, szybka wysyłka godne uwagi produkty różnego rodzaju. Pielęgnacja nimi jest całkiem przyjemna.
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście preferuje wykorzystanie produktów związanych z opalaniem natryskowym, które mogę dostać na przykład tutaj https://www.facebook.com/mojapasjafakebake/
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu używam naturalnych kosmetyków od Eldan Comsetics http://www.eldancosmetics.pl/. Pierwszy raz miałam z nimi do czynienia u kosmetyczki, wykonywała mi wtedy zabieg głęboko oczyszczający. Na co dzień używam różanego toniku SWEET TONIC LOTION, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, w składzie m.in ekstrakt z leszczyny czy malwy.
Powrót do góry
Lidka00
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 03:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni zakup kosmetyku to strzał w 10. Dwa tygodnie temu kupiłam w aptece preparat na rozstępy i blizny - Bio-Oil. Już po tym czasie mogę napisać, że faktycznie działa! Niue wiem jak na innych działa i czy faktycznie jest skuteczny, ale w moim przypadku się spisuje. Rozstępy są bledsze, a skóra jest gładsza. Polecony przez lekarza i farmaceutkę. Warto spróbować, jak ktoś ma też problemy z rozstępami, bliznami czy nierównym kolorytem skóry Smile
Powrót do góry
jjusti18
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatni kupiłam tylko krem do twarzy, ale teraz jestem na stronie drogerii Puderek https://puderek.com.pl i odkryłam koreańskie kosmetyki marki Mizon. Czy słyszeliście o nich? Warto je kupić czy raczej nie? A może ktoś z was stosuje tego rodzaju kosmetyki. Z tego co zauważyłam cena ich jest niesamowicie niska. Także oferta wydaje się być naprawdę kuszącą.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Mar 10, 2018 07:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: