Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Soczewki są ok?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
etharos
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soczewki są w porządku o ile ma się odpowiedni rodzaj wady. Tutaj można sobie poczytać o wadach i sprawdzić jaką mamy: http://www.tenatelli.com/blog/2017/07/27/czym-jest-krotkowzrocznosc/
Dla krótkowidzów jest to bardzo dobre rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sie 01, 2017 14:17    Temat postu:

Powrót do góry
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam soczewki i nosze je od 15 lat, niestety wg okulistki musze przestać bo za długo też nie można. dostałam okulary i póki co przyzwyczajam się do nich Smile ale ciężko jest... do tego poleciła mi suplement diety lutezan omega3 czy ktoś z was stosował ten suplement i może powiedzieć jakich efektów mogę się spodziewać?
Darjana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno przerzuciłam się na soczewki i jestem bardzo zadowolona. Byłam u optyka, który mi pomógł dobrać odpowiednie i doradził co i jak Razz
Powrót do góry
kasia_wozniak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę istnieją zabiegi, dzięki którym wady możesz pozbyć się w 100% (nie będziesz musiała wtedy nosić ani soczewek, ani okularów) - wystarczy, że zdecydujesz się na laserową korekcję wzroku. Ja, poddałam się zabiegowi Lentivu w Optegrze i z efektów jestem bardzo, bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Luise49
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już mnie tak wkurzają te okulary, ciągłe zmienianie, a co za tym idzie szukanie ich wiecznie. Muszę nosić i na dal, i do czytania i nie wiem czy dobiorę odpowiednie soczewki? No bo chyba zmieniać soczewek do czytania to się nie da, dopiero bym je gubiła Very Happy Znalazłam takie jednodniowe https://eyewear24.net/product-pol-18120-1-Day-Acuvue-Moist-Multifocal-30-szt-5-szt-GRATIS.html Może by spróbować warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milena123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście kupowałam tutaj > https://optiland.pl/soczewki Urzekła mnie oferta soczewek progresywnych, które pozwalają widzieć dobrze i z daleka i z bliska. Zdarza się, że osoby, które przez cały okres życia widziały prawidłowo, po ukończeniu 50 lat zaczynają niedowidzieć i potrzebna jest interwencja specjalisty. Zdarza się również, że wymagane jest posiadanie dwóch par okularów np. do czytania i do codziennego użytku. Idealnie pasują dla mojej mamy, która jest zadowolona.
Powrót do góry
szalona25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubie i to i to, czasami noszę okuary czasami soczewki w zależności "od pogody" Smile Moja znajoma ostatnio kupiłą sobie bardzo ładne okularki https://iokulary.pl/product-pol-21759-Ralph-Lauren-RL-6137-5001.html Świetnie w nich wygląda i też szukam czegoś podobnego.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sty 10, 2018 20:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: