Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Notariusz Bielsko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Prośby, spostrzeżenia, uwagi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AAAnka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 21, 2016 13:03    Temat postu: Notariusz Bielsko Odpowiedz z cytatem

Cześć, czy któraś z Was ma jakiegoś sprawdzonego i niedrogiego notariusza na oku?
Chodzi mi o Bielsko-Białą.
Kupuję mieszkanko swoje kochane Smile
Reklama

Wysłany: Sob Maj 21, 2016 13:03    Temat postu:

Powrót do góry
Kenia83
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 21, 2016 16:26    Temat postu: Notariusz Bielsko-Biała Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie stronę http://www.notariusz.bielsko.pl
Jest to kancelaria notarialna pana Michała Wójtowicza. zakres usług masz tutaj:
http://www.notariusz.bielsko.pl/uslugi/
Po uprzednim kontakcie jest możliwość umówienia wizyty nawet w sobotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dobre usługi notarialne znalazłam w kancelaria-notarialna.net. Sprawdźcie, jeśli również szukacie konkretnej porady notariusza w Warszawie.
Powrót do góry
ŚpiącaKrólewna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety notariusz, który mi obecnie pomaga w tych samych formalnościach nie jest z Bielsko - Białej ale mogę go polecić bo póki co nie mam żadnych uwag wręcz przeciwnie. Namiary na niego znajdziesz tutaj Zadzwoń, takie zawody często podróżują w celach spotkań biznesowych także kilometry mogą nie stanowić żadnego problemu.
Powrót do góry
Riuujar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam a czy możecie polecić jakieś dobre biuro notarialne w katowicach ? Szukam właśnie jakiegoś dobrego rzetelnego specjalisty, polećcie kogoś.
Powrót do góry
pistacja
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam tylko jednego naprawdę dobrego notariusza. Tutaj http://www.notariuszminskmazowiecki.pl/ jest na niego namiar. Przyjmuje również w sobotę, ale po wcześniejszym umówieniu się. Na stronie są wyszczególnione wszystkie czynności notarialne, które wykonuje.
Powrót do góry
KrwawaM
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 01:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że każdy z nas powinien się trochę orientować w temacie, nim sami wybierzemy się do notariusza. W ten sposób zabezpieczamy się przed możliwą nieuczciwością z jego strony. No i jesteśmy w stanie ocenić poziom jego wiedzy, czy uczciwości. Polecam zajrzeć na notariusz-w-poznaniu.pl/.
Powrót do góry
Nightwish
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2017 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic mnie tak nie przeraża, jak myśl, że mogłabym zostać oszukana przez prawnika, albo notariusza. Mają nad nami tę przewagę, że większość z nas kompletnie nie wie o czym oni mówią – po prostu się na tym nie znamy. A to błąd. Lepiej się dobrze przygotować przed taką wizytą. Polecam wejść na: poznanskie-kancelarie-notarialne.pl/i się nieco poduczyć.
Powrót do góry
wink999
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów Smile
Mam ostatnio dość poważny dylemat z wyborem sprawdzonego notariusza. Mieszkam w Katowicach, więc najlepiej by było, żeby notariusz był właśnie z Katowic lub przynajmniej z miejscowości okolicznych. Czy jesteście może w stanie mi kogoś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym polecić? W Internecie jest dość dużo różnego rodzaju ofert ciężko przez to wszystko przebrnąć. Raczej nie da się tak wybrać sprawdzonej i polecanej oferty. Trzeba działać na zasadzie polecenia znajomych.

Ale co na pewno, to moją uwagę przykuł ten notariusz http://iwonapniok.pl/ Szczególnie z uwagi na fakt, że można tam dokonywać czynności notarialnych o dowolnej porze (przynajmniej w niektórych przypadkach). Czy uważacie, że ta oferta jest warta uwagi? A może ktoś z Was miał styczność z tym notariuszem i jest w stanie doradzić, czy warto skorzystać z jego oferty? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Smile Będę naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju sugestie Smile
sylwia4012
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z Bielska niestety nikogo nie polecę ale wiem,że dobrymi opiniami cieszy się https://www.notariusz-brzesko.pl/ . Dzisiaj znalezienie dobrego specjalisty w swoim fachu wcale nie jest łatwym zadaniem. Czasami trzeba się sporo naszukać. Zawsze warto wcześniej poczytać opinie w Internecie i zorientować się mniej więcej, kto jest godny zaufania.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 04, 2018 19:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Prośby, spostrzeżenia, uwagi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: