Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie dodatki do domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zzucker
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najfajniejszym i zarówno najmodniejszym dodatkiem do wnętrza będą obrazy na szkle Smile Przeglądałam ostatnio inspiracje z urządzonymi wnętrzami i zauważyłam, że w wielu z nich są właśnie takie obrazy na szkle. Świetnie się prezentują i są bardzo nowoczesne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 14, 2017 19:13    Temat postu:

Powrót do góry
ursenia10
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie się bardzo podobają zegary retro do wnętrz, wręcz idealnie zdobią wnetrza, a nawet je dopełniają, ja kiedyś kupiłam swój zegar w sklepie enyoart.pl/wyszukaj/zegar-retro Świetna jakość i piękna ozdoba, z pazurem Smile
Powrót do góry
domowadama
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zwrócić uwagę w mieszkaniu na takie szczegóły jak kolor włączników czy gniazdek. Takie drobiazgi ale nie tylko kupicie w tym sklepie http://www.ospel.pl/ Jest on naprawdę dobrze wyposażony, znajdziecie coś idealnego do waszego mieszkania.
Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Mar 03, 2018 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważnym elementem wyposażenia mojego domu jest kominek, ponieważ jest ustawiony w salonie połączonym z kuchnią, w którym przyjmuję gości. Mam biokominek również w samej kuchni. Nie mogłam sobie odmówić tego luksusu Smile Co do biokominku to ten wydaje mi się najbardziej stylowy http://www.wkladykominkowe.net.pl/1679-biokominek-wolnostojacy-kilo.html a jego konstrukcja jest solidna.
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją uwagę zwróciły ostatnio pufy sako. Idealnie nadają sie do pokoju młodzieżowego, czy dziecięcego a nawet do salonu. W sklepach sprawdzałam jak z wygodą takiego dodatku do pokoju i moim zdaniem jest świetnie. A w Italpouf mają takie pufy w bardzo dobrej jakosci i za przystepną cene.
Powrót do góry
karii
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pewnynajemca.pl/blog/2017/09/27/mieszkanie-wspollokatorskie/
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jesteśmy w trakcie dość dużego remontu, a właściwie w trakcie odnawiania starego domu. Teraz zastanawiamy się nad wykończeniami. I mam pytanie: jaki tynk mozaikowy polecacie? Bo zdecydowanie przyda mi się tutaj pomoc. Mam kłopot z konkretną firmą i nie wiem też, co będzie bardzo dobrej jakości. Będę wdzięczna za wszelkie opinie, ponieważ wiadomo, że to ważna sprawa.
Powrót do góry
MADZIOR
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym rozwiązaniem mogą się okazać grzejniki kolorowe: http://www.instalprojekt.com.pl/grzejniki/basic/ Są bardzo funkcjonalne ( mają dużą moc) i dodatkowo fajnie ozdabiają wnętrze.
Powrót do góry
nat29
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem zwolenniczką oryginalnego i spersonalizowanego eklektyzmu, czyli w skrócie- wszystko co mi się podoba:) haha a tak na serio to oczywiście grunt żeby rozsądnie to ze soba połączyc:P
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać każde wnętrze można urządzić na tysiąc różnych sposobów. Jeśli chodzi o dodatki to ja bardzo dużą uwagę przywiązuje do dywanów, nie wyobrażam sobie ich nie mieć Smile Gdybyście szukali takich dodatków w dobrej cenie to polecam zajrzeć do sklepu https://silla.pl/pol_m_Wnetrze-393.html. Spory wybór i dobre ceny Smile
Powrót do góry
Pomarańcza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie klasyczne obrazy są nieco nudne, ale oczywiście nie musicie się ze mną zgadzaćSmile Dlatego też zamiast nich, zdecydowanie wolałabym postawić na fotoobrazy z http://fotoobrazyinfo.pl . Przede wszystkim są one wykonywane na prawdziwym płótnie malarskim, przy wykorzystaniu technologi druku HP Latex. Jest to jedyna ekologiczna i wpełni bezpieczna dla zdrowia metoda nadruku, a przy tym pozwala na uzyskanie bardzo fajnych efektów. Jestem przekonana, że takie dodatki do domu będą dużo fajniejszą opcją niż klasyczne obrazy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 22, 2018 17:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: